Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#503028 Arsene Lupin Előzmény: #503023

Azt kell elhinteni, hogy a mosónők megtévesztése miatt esik csak a papír, amúgy hírzárlat van, nagyon ütős hír jön majd. Ki fogják lőni a papírt, mint az első orosz szputnyikot. Néztek is nagyot a jenki mosónők annak idején.

Re: nincs cím

#503027 Formerplayer Előzmény: #503020

Parancsolj:

Ülök a kezemen, nem veszek, nem adok...Tudom, hogy hosszabb idő alatt, mint a bukó, de minden visszajön. Addig viszem a pénzügyi vállalkozásomat, pályázgatok(mint kezdő, ma értesítettek, hogy nyertem a Széchenyi pályázaton 10+10 millát), megpróbálom a 3-ik, 4-ik lábat is kiépíteni. Ha kijön a finanszírozási hír, beletolok a papírba még nagyjából 10 milliót...

Foglalkozom a lányommal, várom a fiam érkezését szeptemberben. Nagyjából ennyi a "stratégia", ha valami vesztőre fordul...

Re: nincs cím

#503018 pepe01

Na majd elmesélem 30 év múlva az unokáknak, hogy az online tőzsdézés térnyerésekor milyen nagy spillerekkel fórumoztam :D

Csak vicceltem, olyan nagy a fluktuáció, hogy talán Ricsire emlékezni fogok.

Re: nincs cím

#502999 Sly-- Előzmény: #502994

Érdekes, mikor itt vannak a "stricik", aznap mindig elesik egy támasz az árfolyamban. :-))

Re: nincs cím

#502997 Formerplayer Előzmény: #502993

Dénes anno nálam látott először monitort az egyik nagy ker bank trading room-jában...

Utána ment a Cashline-ba Bokorovicsot váltani..De mindegy is, ez a múlt...

Roppant ügyes vagy....csak tudod, nem mindegy, mire vetítjük ezeket a nyerőket és bukókat...Mennyi a kereskedési tőke és a mögöttes vagyon....

Sok sikert a "stratégiádhoz"!!

Re: nincs cím

#502994 Arsene Lupin Előzmény: #502982

"Élhetnék kurvás hasonlattal is, hogy hű legyek a topikhoz, de azt meghagyom AL-nak.:-))"

Látom, a szakmai munkát másra hagyja. A helyzet az, hogy Former nem k*rva, hanem futtató strici.

Re: nincs cím

#502993 Ricsi Előzmény: #502989

:D:D Pedig sokan azt hiszik, hogy de :D

Én anno a cashline-nál voltam, és Kaló DÉnes volt a határidős üzletkötőm, ha mond ez a név valamit. De nem akarlak én meggyőzni senkit, akkor kezdő vagyok. Igaz, fél év alatt 25% nyerővel, bár sajna amögött is egy gyermeteg, és alapjaiban hibás stratégia van. Kár érte, hogy nem tudom úgy nyomni, mint a nagyok. Lehetnék már akár 400% ...

.

.

.

.

vesztőben is...

Re: nincs cím

#502992 Formerplayer Előzmény: #502989

Ez általános megszólítás a angolban, nagytudásúkám...

Szerinted a 94-es MOL-t hol adtam el?Tőzsdén?Mond-e neked valamit a TVK opciós a Hypo-nál 96-ban? Vagy Graboplast felvásárlás 97-ben?

Ja, és 97-ben már tőzsdei monitor előtt kereskedtem...Ennyit a "placcon" létről...

Re: nincs cím

#502989 Sly-- Előzmény: #502986

A barátodnak azért ne tekints, ha lehet.

Az, hogy jegyeztél valaha valamit, az nem egyenlő a tőzsdei trédeléssel. Mint ez kiderült már számodra is valószínűleg...

Re: nincs cím

#502986 Formerplayer Előzmény: #502982

Te jegyeztél EGIS-t kisbarátom 1993-ban? Vagy MOL-t 1000 Ft-on 94-ben?

Kicsit rossz fát hugyoztál le, brada....

Re: nincs cím

#502982 Sly-- Előzmény: #502956

Imádnivaló, amikor a kezdők vitáznak azzal, aki már vagy 10 éve a placcon van. :-)))

Élhetnék kurvás hasonlattal is, hogy hű legyek a topikhoz, de azt meghagyom AL-nak.:-))

Re: nincs cím

#502974 Előzmény: #502963

Nem nevezném aljasnak. Emberi. nem szép, de bizonyos előzmények magyarázatul szolgálhatnak.

Egyébként meg a mai lézer gyors informatikai világban, ahol a " mari néniket" / pl. engem is/ olyan számító gépes programokkal fosztják ki , ami azt is kidobja, hogy milyen lélektani hatások kellenek és milyen idő intervallumban ahhoz, hogy 10-ből 8 " mari néni" eladjon , vagy vegyen, ,

" béke időben a lélektan lett a leges legfontosabb tényező.

Akik hisznek a vonalrajzolgatásban, azok a " mari néni " effektust szolgálják, hiszen adott pillanatban több millióan rajzolgatnak, és az eredményt egyformán lereagálva önbeteljesitik az árfolyamot. Persze , ha valami " nagy cápa" belenyúl, akkor pont lehet feldugni a grafikonokat.

Miért is fecsegtem ennyit? ja igen, a LÉLEKTAN !!!