Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#502187 Janicroft

Sehogy. Illetve nem érdekel. A mostani flash riportot el sem olvastam, belefáradtam a hülyeségbe. Vasárnap itt pörögtem rajta hogy hol van már, de nem volt már időm/kedvem/energiám kivárni. Meg közben rájöttem hogy sz*rok is bele. Muskátli vagy valaki írta hogy a határidős átkötésnek is el van baszva a darabszáma. Hát szakadjon már rá valami arra aki ennyire hanyag módon kezeli ezeket a dolgokat. hát hogy a **** életbe nem lehet két rohadt számot összehasonlítani egy 3 soros szövegben? Az agyam eldobom. Itt komoly munkát végző embereknek úszik el a befektetett pénze, ezek meg basszák meg arra nem képesek hogy két számot ne basszanak el egy három soros szövegben. Ez valami hihetetlen.

Egyébként pedig lehet hogy ezeken a szinteken jó pénzt lehetne vele keresni, mert a nyakamat rá hogy össze-vissza fogják ezt a papírt is rángatni, de pénzem már nincs erre, ami van azt már nem merem beletenni, nem olvastam ilyen tőzsdés könyveket de gondolom valamelyikben leírták hogy amit elbuksz egy részvénnyel azt ne ugyanazzal akard visszakeresni, szóval RFV-t nem veszek. Amit rbjj írt tegnap a befektetett időről, blabla, há az rám hatványozottan igaz, mer amit elbuktam ezen azt évek alatt összehozom majd valahogy más papírokon, és utána rájövök hogy be kellett volna tennem telekomba vagy lekötni 7%-ra és még azzal is jobban jártam volna....

Tele a hócipőm az E-Starral meg mindennel. Jócakát mindenkinek.

Re: nincs cím

#502140 egyetleneim Előzmény: #502112

A márciusi számokkal kapcsolatban pro és kontra már minden elhangzott, egyedül az nem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy az első negyedév az árbevétel szempontjából és az EBITDA soron is rekord negyedév lesz. EBITDA szinten az egyébként korábbi rekord 2011. 1. negyedévhez képest 30%-os a javulás. Ez a kilábalás egyik alapja lehet.

Re: nincs cím

#502102 exmnbs1 Előzmény: #502100

600huf bukta db-onként azzal együtt, hogy Equilor fel akarta sírni mostanában -65.5m HUF

Re: kecsegtető

#502096 exmnbs1 Előzmény: #502092

"Soós Csaba eladásával egyidőben az E-Star emellett 10 097 darab saját részvényt értékesített 4 000 forintos átlagárfolyamon valamint további 75 000 darab saját részvény értékesítésére folytat előrehaladott tárgyalásokat - közölte a cég."

feb1-én így volt és márcról áprilisra kötötték

elnézve júliust ez sem jön össze

http://www.mfor.hu/cikkek/Eladta_az_E_Star_10_szazalekat_Soos_Csaba.html

Re: kecsegtető

#502092 taresz Előzmény: #501962

"A gyorsjelentés alapvetően nem rossz."

És reméljük, hogy igaz is.

1 évre vissza tekintve már bármit el tudok képzelni.

Re: nincs cím

#502082 Muskatli Előzmény: #502078

Persze a kontraktus szam azert biztos ami biztos el van irva a tablazat felett... Hmmmm, nagyon nehez az ut... :(((

Re: nincs cím

#502065 pepe01

Itt válik el a szar a víztől, most kell megmutatni, hogyan lehet az alján bevásárolni.

Re: nincs cím

#502059 hAliG

Ebből jól kijönni már nem fognak.

Sok év lesz, legalább 2-3 innen számolva, hogy újra 5-6-8k-s szinteken legyen. Szerintem.

Re: kecsegtető

#502052 hAliG Előzmény: #502041

Megpróbált háromszor kitörni, mindháromszor lefordult. Alulról a 2500 a támasz, ha ezt letöri irány Fibo 161.8%, ~2025Ft szerintem..