Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#501516 Muskatli Előzmény: #501486

Sok igazsag van abban amit irsz, de azert nem ugyanaz egy cegnek a szamait osszerakni, mint egy 30-50 cegbol allo csoprtot konszolidalni, gondolom a 3 kulonbozo orszagban hasznalhatnak vagy 10 fele konyvelo rendszert.... Persze ehhez fel kene ( akarom mondani kellett volna) kva gyorsan noniuk, ezt korabban meg kellett volna csinalniuk, de Kassai utan azert 2 nap, de meg 2 honap alatt sem lehet mindent megoldani. Lenyeg, h csinaljak, dolgoznak, az eredmenynek meg jonnie kell remelhetoleg elobb, mint utobb..

Re: nincs cím

#501515 matgab Előzmény: #501512

hát így, hogy most már megint majdnem 1400 huf-ot buktam a részvényeken darabonként, így mocskos 150 rongyért szívesen rádobom a piacra!

Re: nincs cím

#501512 Muskatli Előzmény: #501496

:-) Es mennyi az annyi amennyiert hajlando vagy eladni???

Nekem rohadjon le a kezem ha ennyiert eladom... Akkor inkabb mar elbukom az egeszet... De jobb esetben varok, h vegre valami csoda tortenjen..

Re: nincs cím

#501496 matgab Előzmény: #501488

van az a pénz, amennyiért hajlandó vagyok eladni, csak Ti vagytok mindig iszonyatosan spúrok! :-)

Re: nincs cím

#501486 matgab Előzmény: #501420

Látjátok, ezt mondom!

Egy sokkal kisebb cég menedzsmentje sem engedhetné meg magának, hogy 2 héttel a tárgyhónapot követően ne legyenek meg ezek az alap számai, hogy mennyi volt az értékesítése, mennyi volt a bérköltsége, mennyi volt az ELÁBÉja, főalapanyag költsége és kamatkötelezettsége.

Ha két héttel a hónap lezárása után nincsenek meg az adatok, akkor a cég menedzsmentje navigációs eszközök nélkül vakrepülést végez viharban egy már az ellenséges légvédelem által megkínzott B52-esen és egyre fogyatkozó üzemanyag mellett és le kell szállnia egy nagyon rövid kifutópályára...

Ha megjön a hitel (légiutántöltés) akkor ha minden egyéb körülmény változatlan, akkor a levegőben lehet maradni még egy ideig és bízni abban, hogy az elkövetkező pár órában elmúlik a vihar... De ha a vihar marad, akkor a kapitány nagyon pici eséllyel fogja letenni sikeresen a gépet a földre!

Re: nincs cím

#501422 taresz Előzmény: #501420

Azt vártam volna, hogy kiteszik a dátumot megelõzõ utolsó munkanap. Hát nem.

Re: nincs cím

#501372 Grizzly Géza Előzmény: #501367

tényleg :)

hát ez a videó önmagáért beszél,bár a mi céges bulinkon is volt egy hasonló bohóc, részegen már tényleg vicces is volt,mikor egy (férfi)kollégával lassúzott...

Re: nincs cím

#501344 Előzmény: #501342

Szörnyű. Szegény gyerekek, biztos bűnözők lesznek, ilyen gyerekkori trauma után. Vagy politikusok. Ugyanaz.

Re: nincs cím

#501339 Előzmény: #501337

Ha ez éltet, könyörgöm, legalább használj szinonimákat!