Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Frissített számok a portfóliótól

#500505 Muskatli Előzmény: #500502

ezt rohadtul nem értem. ez is egy szívatás lenne, h most meg tele vevővel a könyv??

tömésnek azért nem gondolnám, mert nem hiszem, h pl 1400-1500 vevőt beraknak azért, h esetleg 7+80+30+155+93 -at eladjanak/tömjenek, ráadásul ezek közül több nem is egy brókercég ajánlata hanem többé...

Re: Frissített számok a portfóliótól

#500501 Láma1 Előzmény: #500487

Mintha megmozdultak volna a vevők

Mennyi most a real?

Re: nincs cím

#500414 viceházmesterné

Azt csak hiszed. A hír előtt napokig a bennfentesek fogják kivenni a könyvet. Ahol ilyen dolgokat megengednek maguknak, mint ami itt az elmúlt 1 évben történt, ott bármi lehetséges és annak az ellenkezője is! A kisbüffencs csak szívni fog. Most kell venni, vagy majd shortolni a tetejéről.

Re: nincs cím

#500396 macika Előzmény: #500393

"hány ujjuk van a medvéknek"

majd átismételjük az ötödikben tanultakat ejej.. ))

mi vagyok én tyúk?

Re: nincs cím

#500393 Arsene Lupin Előzmény: #500386

A mosószappant is én főzöm. Mind a 10 ujját megnyalná utána, bár hirtelen nem is tudom, hány ujjuk van a medvéknek.

Re: nincs cím

#500388 macika Előzmény: #500383

a kecsegtetés az pepe "védjegye" - lassan már 1 éve kecsegtet évi 80%-os hozammal

azóta várom a kecsegtetést ))

Re: nincs cím

#500383 taresz

Az igaz, de az legalább olyan védjegye, mint a "kecsegtetés".

Re: nincs cím

#500381 Formerplayer Előzmény: #500358

Ejj, Lupinné, arra készülj, ha kijönnek a hírek, napokig foglak gyomrozni, de még a t..ön is órákig fogok szambázni...És teszek rá, ha Kissherceg vagy maga Saint Exupery fog kimoderálni. lesznek egy páran, akik jó eséllyel a topikodat is szét fogják trollkodni. Óvatlan felfuvalkodottságodnak meg lesz nemsokára a gyümölcse....