Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#500358 Arsene Lupin Előzmény: #500350

"Maradjunk annyiban, hogy szerintem a jó hírek nyilvánosságra hozatalát már nem sokáig tudják elkerülni"

A kamu dumák gyöngyszeme.

Olyan, mint amikor k*rva már igazából nem k*rva, csak titkolja.

Re: nincs cím

#500350 Formerplayer

Alapvetően igen, tartom. Jelenlegi publikus és nem publikus ismereteim szerint ez bármikor bekövetkezhet, de lehetnek olyan érdekek, amelyek a további depresszív részvényárfolyam alakulást támogathatják.

Maradjunk annyiban, hogy szerintem a jó hírek nyilvánosságra hozatalát már nem sokáig tudják elkerülni...De nem látok minden döntéshozó fejébe...

Re: nincs cím

#500348 Formerplayer Előzmény: #500334

Nehéz kérdés....Ha nincs hitel, nem adnak el semmit,akkor valahol a könyv szerinti érték környékére...2100-2300.

Ha van hitel, minimum a duplája, de ha a hitel összege megközelíti a 10 millió Eur-t, akkor valahol 6000 környéke.

Egyéb, a pénzügyi helyzetet érintő pozitív hírek esetén pedig közel a 10k-hoz....

Túl nagy kockázatot itt vásárolni nem látok, mivel sokak várakozásával ellentétben csőd nem lesz.

Számomra az időfaktor a kérdés...

Re: nincs cím

#500338 Mosónő Előzmény: #500311

kaputelefon, ha jól emlékszem...Ma elmentem felvettem az osztalékomat! :-)

Finom a kávé és aranyos a recepciós!

Osztalékként mindenki megnézheti (magát)! :-)

Re: nincs cím

#500308 JP Előzmény: #500254

Mindegy, hogy kivel szerződik itt az ember, ígyis-úgyis szivatás kerekedik ki belőle. Ilyen tél után , nem hinném, hogy bármelyik román távhőst a mennybe kívánták volna. Disznók ezek, mind, és magasról tesznek a ki-mit gondol dologra.