Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#500115 Flaska Előzmény: #500033

Ha ez bejönne, márpedig miért ne történhetne meg, lesz itt nagy földindulás.

Mint hangyáéknál a vihar előtt, vagy közben.

Mielőbb szeretnék egy jó kis vihart, amire már nagyon szomjazik a lelkem.

Jöhet váratlanul is akár. Ha meg előbb látszanak a villámok, még jobb, mert be lehet tolni némi eszközt még.

Valahogy érzem az eső szagát, ahogy mondani szokták.

Go up!

#500114 sokkerdes

Én azért nem vetném meg az emelkedést, persze minél nagyobb annál jobb... Gyerünk már, pattanj! Ahogy sokan mondanák: lécci lécci lécci...::))

Re: nincs cím

#500094 rbbj11 Előzmény: #500083

mint már írtam, sajna teljesen mindegy a játékosok többségének, ha 1000-röl duplázunk v. triplázunk. Pl. engem se fog meghatni...

Re: nincs cím

#500004 Formerplayer Előzmény: #499970

"A banki hitelt kizártnak tartom"....ha ebben csalódni fogsz, és a pakkot sem kell betolni, akkor strong buy?

Valóban érdekes lesz utána a tulajdonosi szerkezet, csak nem igazán úgy, ahogy várod...

Re: nincs cím

#499972 Muskatli Előzmény: #499960

teljesen egyetértek veled, azzal, hogy akkor már beszállni nagyon nehéz lesz, szvsz 1-2 kötéssel ki fogják akasztani pár napon keresztül, gyors internettel rendelkezők majd előnyben.. :))

szerintem is az a nagy kérdés, h lesz-e hír v sem, és ha igen akkor mikor. mindenesetre előtte kell beszállni.

Re: nincs cím

#499970 Arsene Lupin Előzmény: #499964

És ki fogja elhinni azokat a számokat? Megint tömés lesz a vége.

A banki hitelt kizártnak tartom, pakkot kell bizony megint betolni. Kérdés, ki venné még és mennyiért. A tulajdonosi szerkezet is érdekesen fog utána kinézni.

Re: nincs cím

#499964 exmnbs1 Előzmény: #499960

holnapután jönnie kéne a riportnak

a bankok miféle mutatók alapján finanszíroznák?

Re: nincs cím

#499962 hAliG Előzmény: #499960

Az biztos, hogyha megoldódnak a rövid és középtávú finanszírozási gondok, akkor innen duplázhat első körben.

Ahogy írod is, kérdés, hogy ez mikor lesz és addig hová zúg be.

A mostani eladó úgy látszik nem tud semmilyen bizalomra okot adó belső infót, különben nem szórná, hacsak nincs valami egyéb célja ezzel..

Re: nincs cím

#499960 Legend81 Előzmény: #499915

Szerintem lehet itt nézni a TA-t, ami arra jó, hogy lássuk az esés ütemét, mert páran megpróbálják lekereskedni, de addig esünk mint a kő, amíg nincs meg a finanszírozás és amint megvan, akkor úgy fog fordulni, hogy tök mindegy mit mutat a TA. Csak az a nagy kérdés, hogy mikor? 2500? 2330? 1000? Bármikor.

Szerintem kisebb tömeg figyeli, hogy na most fordulunk-e mert akkor be kell szállni, ezért szinte lehetetlen lesz a legalján beszállni.

Re: nincs cím

#499915 Bendeguz

11xx megtartja, ha az elesik, akkor garantált a csőd. No de láttunk már genesisben is triplázást a semmire.