Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#497642 Bendeguz Előzmény: #497614

Jól tudod. Azonnal fordult is az árfolyam, 2 nap alatt teljesítette a célárat, azóta meg a Matgab nehezék húzza tovább szép lassan a csatornában.

Re: nincs cím

#497634 Formerplayer Előzmény: #497630

Azt mondtad, minden hónap végén egy ezres csökkenés..tehát ezek szerint már csak max 2 hónap van a fordulóig...

Re: nincs cím

#497603 Formerplayer Előzmény: #497582

Nem, nem az ellentáborba tartoznak...csak gondolom nehéz azzal a helyzettel mit kezdeni, hogy egy kazánfűtő elfelejt télre szenet rendelni vagy egy könyvelő hónapokig nem könyvel....

A határidő meg ott liheg a nyakadon...

Erre mondom, hogy nincsenek véletlenek...

Re: nincs cím

#497602 taresz Előzmény: #497599

"Nyárra 60-70%-al feljebb kell lenni, különben baj van" (2012.02.24)

Nem tudom mennyi volt akkor. Talán 4-4,2.

Re: nincs cím

#497599 Formerplayer Előzmény: #497584

Ha nincs csőd--márpedig nem lesz-- akkor egy ötödölés után egy duplázás még csak egy kis korrekciónak fogható fel...

Szerintem monitor kikapcsolása a leginkább célravezetőbb.Akinek nem kenyérre kell és azonnal, az megspórolhat magának egy pár ősz hajszálat ebben a menetben...

Nem most, hanem majd hónapok-fél év múlva lehet és kell megítélni ezeket a heteket...

Re: nincs cím

#497584 rbbj11 Előzmény: #497574

azért nagyon nem mindegy, hogy 3200-as árról, 2000-ről, vagy 1000-ről fordul...már csak azért se mindegy, mert utána évek kellenek, hogy az adott bázisról triplázhasson az ár, ha egyáltalán képes lesz rá még valaha

Re: nincs cím

#497582 rbbj11 Előzmény: #497566

és akik kiadják a jelentéseket, azok is az ellentáborba tartoznak??? Nekem az nem tetszik, hogy egy középiskolás közgázos színvonalat se ütik meg a TŐZSDEI közlemények! Ezért márpedig Soós is felel, így vagy úgy.

Re: nincs cím

#497567 Camilla2 Előzmény: #497555

Minden hónap végén,miközben minden hónap végén 1ooo ft-tal lejjebb az árfolyam.Mondtam 16oo nál beszállok,felette csak akkor,ha fordulást látok.

Re: nincs cím

#497566 Formerplayer Előzmény: #497558

Maximálisan igazad van, ezeket a kérdéseket magam is felteszem ilyen-olyan fórumokon...

De szerintem a teljes igazságot most még nehéz összerakni..Kezdem azt hinni, egy előre jól megtervezett akció-sorozatot láttunk itt az elmúlt 6-8 hónapban..A végkifejlet előtt, a 24-ik órában lépett Soós...

Most pedig az ellencsapást láthatjuk...Gondolom azért az összes kártya egyik oldalon sincs kiteregetve...

Re: nincs cím

#497558 Janicroft Előzmény: #497542

Nah kb. 2 vagy 3 hétig bírtam hogy ne írjak a fórumba, holott megfogadtam hogy hosszú ideig nem teszem. Amikor megláttam az auditált beszámolót, tényleg nem akartam hinni a szememnek.

Hogy a fészkes fenébe lehet ekkora szarhalmot csinálni ebből a cégből úgy hogy Soós Csaba végig a tűzközelben van? Tetszik az hogy most takarítja a szart és próbálja gatyába rázni a céget, de egyszerűen nem fér a fejembe hogy lehetséges az hogy idáig fajuljanak a dolgok. Ez a Kassai gyerek a könyvvizsgáló céggel karöltve így meg tud vezetni mindenkit? Nincsenek ennek büntetőjogi következményei? Vagy az egész el van azzal intézve hogy a nem auditált beszámolót nem lehet senkin számonkérni?

Former: örülök hogy ismét itt vagy és sztem rbjj is örülne már egy pofára esésnek, csak jönne már......

Re: nincs cím

#497557 rbbj11 Előzmény: #497555

ok. Úgyis minden vételem időben is van mérve, ezért nem alkalmazok manuális stopot. Még fiatal ez a pozi, hónap végéig tuti megtartom. De nem fűzök hozzá nagy reményeket

Re: nincs cím

#497555 Formerplayer Előzmény: #497554

Erre nagy összegben ne fogadj....

nagyon bánkódni szerintem nem fogsz...

A többire a hó végén visszatérünk...Addig monitor kikapcs...