Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#497554 rbbj11 Előzmény: #497542

már pofára estem, mert nem adtam el mindet, és a 4000-es pakk akkora bukóban van, mint a ház. Nem én vagyok soron a meglepődések terén...

Re: nincs cím

#497511 Sly--

Komoly téttel nem is, speki papírt sosem (jelenleg sajna az), de 50-100 darabbal meglehet, 100 Ft-nál az 5-10e Ft nagyjából. Hetente többször is, ha jól mozog. Lombardot nem tolok bele, nem vagyok én Pepe, másrészt sok mást is kötök.

Ha lenne végre valami fordulat, kitörne ebből a lefelé csatiból, lehetne hosszabbra is tartani, többet venni, de addig nem.:-( Sajna még nincs meg az alja.:-(

Re: nincs cím

#497494 rbbj11 Előzmény: #497442

tök mindegy, mire gondolt. Csak eleresztette a nagy szavakat, mint már megannyiszor.

Re: nincs cím

#497493 rbbj11 Előzmény: #497447

hát nem tudom. Nekem is van pár darabom, és röpke egy hónap alatt már kb. -25%-ban, de annyira nem ad okot vérnyomásemelkedésre szvsz. Ahhoz legalább vmi izgalmas mozgás kéne, ez pedig teljesen kiszámíthatóan minden nap u.azt csinálja...

Re: nincs cím

#497489 Sly--

Természetesen nem egyenes vonal az a zuhanás, sőt elsőre azt várom, hogy réstetőről pattanjon egyet, aztán a rés aljáról, stb..

100 Ft-os játékok, amíg fordulatra utaló jel nincs. Bárcsak lenne már...

Re: nincs cím

#497480 Sly--

Nem tudom konkrétan mire gondolsz, erre az e-starra én mindig is azt írtam, hogy spekipapír és csak rövidre. Többször elkaptam már. Másra most sem való.

Re: nincs cím

#497475 Flaska Előzmény: #497463

Van akinek a befektetési számlája érne nullát.

Számomra ez nagyobb veszteség lenne, mint egyes személyek kisdoktori másolatának kukázása.

Kinek a pap, kinek a papné.

Nekem egy sok napos limites emelkedés.

Látszik hogy engem megviseltek az elmult hónapok mindennapos esései.

Re: nincs cím

#497474 macika

nem kell megtudni, lehet azt látni (

az egy állat, ha el kezd adni /pár napja csinálja/ akkor önt önt önt, nem érdekli az ár amíg van neki, főleg ha van sok vevő akkor lehet látni

Bazsy, lassan ott leszün…

#497468 Ricsi

Bazsy, lassan ott leszünk. Nagyon lassan, de azért csak-csak...

Re: nincs cím

#497463 Grizzly Géza Előzmény: #497456

Hát igen,eladás utáni napon bejelentik a hitelszerződést és napokig emelkedik,utána csak apránként mint régen..:) Csőd esetén viszont nagyon sokan néznénk okosan a befektetési számlánkat,hogy mit lehetett vna venni ennyi zsetonból...

Re: nincs cím

#497456 Flaska Előzmény: #497450

Bizonyára sokan vagyunk, akik régről beleragadtunk.

Jó marhák voltunk, de most már tök mindegy.

Ha most adom el, alig jobb valamivel, mint ha a cég bezár és nullán vagyok.

De ha nem adom el, még sokkal több visszajöhet.

Bele is pusztulnék, ha most elpasszolnám, és nyárra- őszre 6000 lenne a papír.

Tehát, "Oroszrulett". Már nincs mit tenni.

Re: nincs cím

#497450 Grizzly Géza Előzmény: #497447

Nem vagy egyedül... Jegyzési ár alatt vagyunk,szépen túlteljesítette a cég még illúzió célárát is,ami 6k-nál elég viccesnek tűnt. Kitömve mindenki,felfelé elég rögös lesz az út,ha lesz plyan még egyáltalán...

Re: nincs cím

#497447 Flaska Előzmény: #497444

Ha vérnyomásomra gondoltak, bejött.

Sőt réssel, mert naponta százötvennel emelkedik.