Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#495265 hAliG Előzmény: #495066

Ez a részvény most dögrováson van... 234db-os forgalom..

Órás bollinger szépen beszűkül, az utóbbi két alkalmat nézve, hasonló beszűküléskor egyszer felfelé tört ki, egyszer lefelé :)

Az én tippem az, ha a héten a 3200-at megpróbálná és lefordulna úgy, hogy 3100 alatt zár, akkor dobom.

Szerk: ha meg sem próbálja és 3050 alatt zár, akkor is dobom.

Re: nincs cím

#495037 hAliG Előzmény: #495032

Csak übereltem a 2000-et.. :) Írhattam volna 600Ft-ot is.. ;)

Természetesen 3800, aztán 4700 a cél első körben.

Re: nincs cím

#494918 sokkerdes Előzmény: #494908

Mi van már megint? Hol tart már megint az ár?????????????!!!!!!!!!!!!!!! Pedig már bizakodó voltam és örültem, hogy nem dobtam a múltkori 3000-nél. Nagyon szeretnék bizakodni (persze alappal).

Re: nincs cím

#494858 holnor Előzmény: #494850

mindenesetre a régi pf topikot szépen lezártad.

("Sic transit gloria mundi.")

Re: nincs cím

#494850 birkanyiiroo

Az első két kérdéshez: nem, nem.

Csak otp-vel és dax-al foglalkozom, a pf-es otp topikban szoktam olykor feltűnni. RFV-ből soha nem rendelkeztem egyetlen darabbal sem.

Motiváció? A 2009 márciusban induló nagy menetelés pf-es fórumát kezdtem kívülállóként követni, mivel igen magas színvonalú volt helyenként a traccsparti, üdítően kevés trollkodással, sokat lehetett a kibicnek is tanulnia a nagy nevektől, pozitól függetlenül is. A papír irracionális viselkedése viszonylag hamar feltűnt, szívesen követtem a bennfentesnek tűnő információkat és együtt hüledeztem a poziban ülőkkel.

Mivel viszonylag keveset kötök, ezért csak nagyon indokolt esetben merészkedek az otp-dax ismertebb vizein túlra, mostanában viszont ismét azokon a szinteken tartózkodik az árfolyam, amely már spekulációs téren is felkeltette a figyelmemet.

Hát nagyjából ennyi.