Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#494829 hAliG Előzmény: #494825

Ahogy a másik topikban már írtam, én úgy tippelem, ahhoz hogy a csökkenő csatornából kitörjön felfelé, egy felfüggesztéssel járó, finanszírozós hírre lenne szükség.

Jöhetne már az a felfügg :)

Re: nincs cím

#494827 hAliG Előzmény: #494825

Egyébként elnézve az utóbbi idő kereskedését azért az 50-100Ft-os gapra játszó 40-50db-os "kereskedő" szép összeget gyűjthetett már. Persze folyamatos ittlét és türelem kell hozzá..

Re: nincs cím

#494825 hAliG

Úgy néz ki, mintha az adogató mestereknek elfogyott volna a csomagja.

Továbbra is hírre vár mindenki. Addig marad a rohadás, vagy TA-s speki.

3200 felett kellene zárnunk ma, annak a szép csomagnak a kikapásával kezdve, hogy egy TA speki elindulhasson!

Re: nincs cím

#494813 birkanyiiroo Előzmény: #494802

A beígért nagy számonkérhetőségig még 22 és fél kereskedési nap van hátra. A mai napon eddig 2 és fél óra alatt 11 kötés született, összesen 322 db-ra. A befektetői kapcsolatokért felelős felsővezető mindenféle publikus indokolás és magyarázat nélkül távozott a cégtől. Könyvben nyoma sincs vételi erőnek.

A reményhal meg közben a díszpintyek melletti miniakváriumban rója magányos köreit, a folyosókon fortélyos félelem igazgat...

"Innen szép a győzelem" - szokták volt mondani a szotyisdrukkerek a BLASZ II-ben.

Re: nincs cím

#494802 rbbj11 Előzmény: #494750

ilyet is rég láttam, teljesen kihalt a topic, de a fórum is úgy egészében nagyon pang.

Kiv. leszek, ma is 3000 felett zár-e a rv.

Re: nincs cím

#494716 feketemelos Előzmény: #494713

Húúú a konklúzió meg van....premiszza ,,, hááát mi jön még..:)

nem soká kiderül, hogy Beethoven a zene Mozartja úgy Rocco a dax Egonja... )

Bakker...inkább ajánlj két dt-s könyvet...persze németül....:(

Háát a nagy tudósok azt írják, hogy a helyzet komoly, Tarzan fogoly...