Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#494687 rbbj11 Előzmény: #494684

ez sajna így van. Érdekelne, hogy mi a felmondás indoka, vki szerezze meg és írja meg itt

Re: nincs cím

#494684 Arsene Lupin Előzmény: #494651

"Tehát 1 hónap után önszántából eljött vagy elküldték."

Egy hónap után elküldeni egy vezetőt azt jelzi, hogy kapkodás van a hajón.

Egy hónap után felmondani azt jelzi, hogy süllyed a hajó.

A közös megegyezés azt jelzi, hogy kapkodás van a süllyedő hajón.

Re: nincs cím

#494679 Bendeguz Előzmény: #494675

A témához semmi köze, de tegnap az Univerzális Drazséval, a Kapafogú Rémmel edzettem egy helyen. A jó öreg elvtárs vidáman éli életét! És másodszori találkozásunk ellenére is megálltam, hogy szilánkosra törjem a koponyáját. Olyan vagyok akár a nyúl, egy igazi jellem: ül a fűben és nem szívja el!

Re: nincs cím

#494675 rbbj11 Előzmény: #494662

srácok, belefér!! itt minden belefér! Díszpintyek semmiért történő fizetése is...lassan már arra gondolok, hogy a díszpintyeknek sem árt az a havi pár ezer usd, ha még elenyésző is, ugyanis egy igazán jómódú ember nem vet meg egy centet se! Cserébe pedig közel engedik a saját tűzükhöz vmi deal esetén a fehér garbósat. Kvázi egyáltalán nem e-star érdekében vannak ott, hanem a garbós csak a cég pénzéből fizeti vmi havi egy órás tanácsadásukat, amely tanácsadás persze a privát ügyeire terjed ki...

Re: nincs cím

#494662 Muskatli Előzmény: #494658

valami hasonló hozzászólást azért már vártam tőled.. igaz, h lassabban érkezett, mint ahogy számítottam rá, de tartalmilag pont ilyesmire gondoltam! :)

Re: nincs cím

#494661 feketemelos Előzmény: #494651

Igen , de a munkaadók általában visszaélnek vele.....:)

Inkább tudsz ajánlani valami dt-s könyvet ? Magyarul.....:)

A Dt. Bibliát ne azt már ajánlották...bár utána meg nem hitték el , hogy olvastam..:(

Re: nincs cím

#494658 exmnbs1 Előzmény: #494654

nemcsak azt nem nézték meg mit vettek és miből de már az embereiket sem válogatják meg

Re: nincs cím

#494654 Muskatli Előzmény: #494651

azon csodálkoznék ha őt próbaidővel vették volna fel, de persze elméletileg nem kizárt

Re: nincs cím

#494643 Muskatli Előzmény: #494640

ha tippelni kellene akkor sztem semmit sem csinált.

6 hónapos szerződése volt és 1 hónapig maradt. kifizethették volna úgy is azt a 6 hónapot, h a következő 5 hónapban még tevékenykedik nekik, de nem így történt.

Re: nincs cím

#494640 hAliG Előzmény: #494635

Nem tudjuk mit csinált és mit nem csinált.

Lehet, hogy csinált. Lehet, hogy volt valami olyan kapcsolata, ami miatt megért ennyit a cégnek, meg megérte Neki is.

Re: nincs cím

#494639 Bendeguz Előzmény: #494635

Nekem is megajánlhatnának egy ilyen munkát. Még ha nem is vág szakmába, tuti alakítanék valami jóságot :)

Re: nincs cím

#494635 rbbj11 Előzmény: #494632

persze hogy végrehajtotta. Felvett 6 havi busás fizut a semmiért. Lefogadom, nem is nagyon volt a munkahelyén. A cég elbírja, mint a fizuemeléseket is.

Re: nincs cím

#494632 hAliG Előzmény: #494629

Amúgy is határozott időre szerződött, ha jól emlékszem.

Igen, 6 hónapra. Lehet, hogy végrehajtotta, amit kellett...

Re: nincs cím

#494629 Bendeguz Előzmény: #494611

És mi van akkor, ha: "Der Mohr hat seine Schuldigkeit getan, der Mohr kann gehen"?

Valamiben segédkezett, sikerült, megkapta a jutalmat és lelépett?

Re: nincs cím

#494621 Muskatli Előzmény: #494597

bár eddig óriási csalódás nekem mindkettő, de nem írnám még le őket 0-ra. azért ha egyszer ők tesznek valamit majd a cégért, akkor az tényleg nagyot szólhat.

azért addig is jelképesen vehetnének egyenként 1-2 ezer db-ot, nekik úgyis mindegy az összeg, csak úgy jelképesen....