Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#493982 Arsene Lupin Előzmény: #493977

Pozitív hír nincs, a spekik pedig nem akarják újból beszopni a kamu meghúzást. Viszont igen hamar felejtenek.

Re: nincs cím

#493965 Rozsdáskilincs Előzmény: #493953

Látom elpunnyadt az árral együtt a spekuláció is, semmi bunyó, semmi kecsegtetés. Nem olyan rossz ez a szint ahol van. Tudom hogy ijesztően néz ki, de hát ez nem látványpékség hogy jól kell kinéznie. Elvégre nem látvánnykereskedők lennék vagy mi a szösz, hanem spekulánsok:-) A csodák nem egy nap alatt születnek, idő kell hozzá:-)

Re: nincs cím

#493953 hAliG Előzmény: #493873

Úgy néz ki, hogy az lesz, ide-oda oldalazás..

(Nutexben meg megy a zsuga, mindjárt bedobom megint ezt a ....t)

Re: nincs cím

#493873 Rozsdáskilincs Előzmény: #493283

Várható volt a korrekció, max. a mértéke meglepő.""

Pepe01 az egész titka csupán annyi hogy kb tudjuk mit mikorra várunk:-) Szvsz ráült az ár a mestergerendára, most kiderül van e valós érdeklődés a papirban. Én inkább ide-oda oldalazást valószínűsítek a napokban. 3000 nem hinném hogy mostanában lenne ahova te várod. Ha csak nincs nagy gebasz a céggel. Ha meg 3E akkor továbbiakban, kuka.

Re: nincs cím

#493852 taresz Előzmény: #493850

Az igazi E-Staros szesz nélkül is képes az illuminált állapotra. Néha még így fájó a józanodás.................

Re: nincs cím

#493850 KawaBazsy Előzmény: #493849

Egyszer már csak elmegyek én is, bár mindkettőtöket láttam már illumináltan.. E-star részvény birtoklása feltétel a részvételre, vagy más papírba való több éves beragadtság is megfelel? :-))

Re: nincs cím

#493792 Grizzly Géza Előzmény: #493787

After party helyszínnek tudom ajánlani a helyi "Zsuga presszót". A törzsközönség aránya vasárnap reggel 30% egyéb,70% rézbőrű(ezek 100%-ánál kés)... Józanul nem ajánlott belépni és legyen nálatok szúró-vágó fegyver. :))

Ja és van havi 60%-ra hitel,ha érdekel benneteket :)

Re: nincs cím

#493787 Bendeguz Előzmény: #493785

Mindenki menjen bulizni éjjel! Ha szerencsétek lesz, találkozhattok matgabbal meg velem. Hehe :D