Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#493664 Bendeguz Előzmény: #493661

Ha nincs igaza, cáfold meg :)

A csatorna erre jó válasz volna, de minden más csak kamu :D

Re: nincs cím

#493657 Bendeguz Előzmény: #493579

Ha csak ezt a mocskos chartot nézem, akkor bullish doji star. Közepes megbízhatóságú fordulós alakzat. A tegnapi hosszú fekete gyertya után ma egy doji volt a trend (hosszú távú bear) irányában. Akár harami cross is lehet, mert nagyon határeset. Ez gyengébb megbízhatóságú forduló. Szerintetek?

Re: nincs cím

#493576 Flaska Előzmény: #493575

Remélem tüzijátékkal.

Addig is érjen a gyümölcs, hogy jó legyen a szüret.

Re: nincs cím

#493554 Előzmény: #493468

A kép előbb utóbb megbélyegzi a mögötte lévőt. , jó vagy rossz érzéseket vált ki, független a mondanivalójától. O.V. elmondana egy régebbi Gyurcsány beszédet, visongva tapsikolnának a rajongói. Persze lenne kb 15 , aki észrevenné, de a többi 99 985 jámbor léleknek nem tűnne fel.

Re: nincs cím

#493465 Flaska Előzmény: #493409

Egy kicsit más téma, ha már ennyire üresjárat van.

Sajnálom, hogy sokan állandóan módosítgatják a képeiket.

Régebben olyan jó volt, hogy szinte azonosítani tudtam a személyt a képpel, most meg olyan szélfújtának érzem a topikot. Persze ez a papírt tekintve tök mingegy, de érzelmileg rám mégis hat. Azoknak viszont köszönet akik kitartanak régi "arcuk" mellett. Hála istennek még sokan maradtunk.

Re: nincs cím

#493409 Grizzly Géza Előzmény: #493405

Na az szuper,megfelel egy 5k-s rfv dobásnak kb... Jó ötlet volt,én nem mertem meglépni sajnos, x bukás után az ember már azt sem lépi meg amit megérez,úgy érzem magam,mint a pokerasztalnál,ha nem tudod kit szop@tnak,akkor valszeg te vagy az :))

Re: nincs cím

#493405 hAliG Előzmény: #493389

122-185 volt a kör, aztán visszavettem 149-en, de az bedobáltam 154-ről le egész majdnem alsó limitig..

Vettem aztán Estart tegnap 3331-en 655db-ot.. :)

Van még puskapor, de nem tudom merre lesz a menet.