Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

De elkezdték önteni, 340…

#492974 zeeh_

De elkezdték önteni, 3406, faktor célár majdnem megvan.

Már 43 milla a forgalom.

Re: nincs cím

#492971 Arsene Lupin Előzmény: #492942

"áhh, ez sajnos reménytelen..."

Öt forinttal a lokális csúcstól bevásárolni, ez szerintem természetfeletti adottság.

Re: nincs cím

#492965 Arsene Lupin Előzmény: #492962

"már hallottam antiszemita kommenteket is a kivezetés kapcsán"

Közben látom, hogy már szóba került az antiszemitizmus. Nehéz ügy, az ember azt hinné, hogy V.G. szándékosan provokál.

Re: nincs cím

#492964 Dioka Előzmény: #492945

db számra igen. De amúgy a csúcs körül is csak 250 milla lenne a forgalom! Nem lenne 1 mrd!

Re: nincs cím

#492962 Arsene Lupin Előzmény: #492920

"Ami önmagában blődség, de ettől függetlenül is alma és körte esete......"

A blődséggel nem értek egyet, de ezen már vitatkoztunk eleget.

Az alma és körte sem megfelelő összehasonlítás, mert a Fotex esete szerintem nem gyümölcs, hanem útonállás és kifosztás jellegű aljasság. Azon csodálkozom, hogy a kisrészvényesek miért nem fognak össze, mint a hajdani TITÁSZ-klub esetében. V.G. sosem volt egy úriember a szememben, de másoktól már hallottam antiszemita kommenteket is a kivezetés kapcsán.

Az E-Star esetében az általam vizionált kicsavarás a "gyémántok" megszerzésére fog irányulni. Az sem kizárt, hogy ettől éppen emelkedni fog az árfolyam, bár volt mát a tőzsdék történetében sok ellenkező eset is.

Re: nincs cím

#492945 Bendeguz Előzmény: #492942

3550 bolli közepe, addig még nincs gond, ha töri, akkor csá.

250 millióval húzták fel az elmúlt 4 napban, ez a csúcs körül darabszámra nézve 1 mrd Ft-os forgalom lehetne.

Re: nincs cím

#492933 Előzmény: #492920

Lehet, nem így van, de szerintem a Fotex tulajdonos most éppen kb. 1000 forint vagyonra tesz szert részvényenként 230 forint körüli áron. Mikor meg részvény szám szerint Övé lesz a cég nagy része, akkor azt mondja, ja , nem is szeretnénk részvénytársaság lenni, és annyi. Részvény kuka, vagyonka iszonyú haszonnal zsebbe. Kisrészvényes meg most mehet lélekgyógyászhoz, hogy kiheverje. Tudnám miért terjed az antiszemitizmus?!

Re: nincs cím

#492932 Kissherceg Előzmény: #492928

hányok várszegitől meg a cégétől is. A szmájli azért van, mert nem értettem a feltételezést, miszerint várszegi kicsavarására gondolhattam...