Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#492928 Formerplayer Előzmény: #492923

Ha erre a "kicsavarásra" gondoltál, akkor ok, valóban.

Csak egy apró megjegyzés: nem biztos, hogy a mondat végi szmájli pont idevág. SZerintem lehetnek olyanok a kisbüfik között, akiknek ez fáj. Ráadásul szerintem erkölcstelen is--mármint a kicsavarás.. Ráadásul legkevésbé magyar érdekeket szolgál--szerintem.

Re: nincs cím

#492925 Muskatli Előzmény: #492901

nem a mögöttes dolog hasonlóságára gondoltam, hanem csak arra, hogy esik mint a kő.

Re: nincs cím

#492920 Formerplayer Előzmény: #492853

Nem hinném, hogy ott kicsavarás megy....

Ott a többségi tulaj teljes mellszélességgel támogatja lépéseivel a kicsik megszívatását, pakkjaik alacsony árfolyamon történő kényszer-eladását...De ezekkel a lépésekkel nem hinném, hogy a cégben lévő "gyémántokat" akarnák a többségi tulaj kezéből "kicsavarni"....

Az E-star-nál itt egyesek szerint a többségi tulaj szándékaival ellentétes árfolyameséssel akarják rákényszeríteni a többségi tulajt, hogy váljon meg a "gyémántoktól"..Ami önmagában blődség, de ettől függetlenül is alma és körte esete......

Re: nincs cím

#492901 rbbj11 Előzmény: #492859

sztem is tök más, ott kezdődik, h. egészen más az esés oka, és a funda összehasonlíthatatlanul jobb a fotex-nél.

Re: nincs cím

#492859 Muskatli Előzmény: #492853

jaja, mesterien csinálják. gondolom az alapok kitáraznak belőle, mert kivezetik a BÉT-ről és Bux tag volt.

szted Fotexnek hol lesz az alja?

mintha az Equilor a legnagyobb potenciált pár hónapja 2012-re a Fotexben látta volna... ex, tudom-tudom kontraindikátorként működnek... mielőtt leírnád... :)

simán el tudom képzelni, h sok Fotexes pénz jön ide át az E-starba.

Re: nincs cím

#492857 hAliG Előzmény: #492844

(Nutexet valaki veszi.. ma is rápróbáltam bedobással, meg kis pufferrel, de kénytelen voltam visszavenni egyből, mert a vevők nem hogy fogytak volna... ma van a második réssel fel - holnap lesz még egy - minimum)

Valamikor jövök vissza ide a pakkomért hamarosan :)

Re: nincs cím

#492853 Kissherceg Előzmény: #492844

mondjuk Ti nem 3 nap alatt buktatok 30%-ot, tehát totál más. :)

Ellenben aki nem tudja mi a kicsavarás, no az megy fotexben...

Re: nincs cím

#492844 Muskatli Előzmény: #492831

bakker, ez a Nutex hihetetlen... már megint kávészünet.

szegény Fotexesek meg most élik meg azokat a napokat amiket mi az utóbbi hónapokban..

Re: nincs cím

#492814 Muskatli Előzmény: #492810

remélem a Matgab faktor most omlik össze véglegesen az E-star alatt....:)

a legutolsó eladása utáni emelkedés is eléggé nyögvenyelősre sikerült... mármint az eladása után ment még bőven lefelé és csak mostanra ért be.

repedezik a Matgab faktor szvsz...

Re: nincs cím

#492792 rbbj11 Előzmény: #492785

komolyan kiszórok egy rakást, néhányszor mentem szembe a faktorral, ritkán volt sikerem. Emlékszem, volt egy eset mtelekommal, amikor valóban nagy erővel vettem, és össze akartam mérni magam a faktorral, akkor győztem, de kínkeservesen.

Re: nincs cím

#492777 macika Előzmény: #492774

hát igen gyűjtögetés

phylaxiában is ezt mondják 4 éve ))

a jó csak vicc volt

hajtókaros ))

Re: nincs cím

#492774 pepe01 Előzmény: #492773

A Bendi faktor hetes charton működik, tehát valójában nem ütik egymást.

Szeretném látni az árfolyamot ismét 3000-es szinten, ez is azt bizonyítaná, hogy megy a gyűjtögetés, nem csak a spekik rántották meg.

Re: nincs cím

#492773 macika Előzmény: #492769

mondtam neked...

de te csak vetted vetted és vetted, mert a faktor -10% csak

hát nem ))

Re: nincs cím

#492769 pepe01 Előzmény: #492741

Na most meglátjuk, hogy a Bendi vagy a Matgab faktor az erősebb.

Tuti direkt vettél bele, csak azért, hogy erősítsd a faktorod. Te is tudod, hogy korrekció jön, még ha utána mehetünk is felfele.