Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#492733 Rozsdáskilincs Előzmény: #492716

Vacilláltam írjam ne írjam. Mivel egész jól sikerült a látomásom a megtépés előrejelzésében:-) Gondoltam megosztom veletek újabb látomásom az árral kapcsolatban. Közeledik a fordulat ideje, 1-2 nap. Francos indikátorok nem tudnak pontosabban jelezni:-)

Re: nincs cím

#492716 rbbj11 Előzmény: #492714

az nem vagyok, de nézd meg nekem. Kösz.

Többit a topicomban, ne ezt offoljuk szét.

Re: nincs cím

#492712 rbbj11 Előzmény: #492709

nem kell elhinni, ird meg, hol tudom megnézni, mennyi kötés volt 718-on. Most már engem is érdekel, mennyit adtak el még az enyéimen kívül. Főleg azért érdekel, mert szted olyan kicsi volt a forgalom én meg abban biztos vagyok, mert olyan mázlim nem lehetett, h. más is eladott még rajtam kívül. De most már nagyon érdekel az arány

Re: nincs cím

#492711 rbbj11 Előzmény: #492709

az én ker. tőkémhez képest az igencsak forgalmas nap volt...

egyébként az igaz, h. a ktg-k miatt 1 ft-tal lejjebb kellett volna berakni, de egyébként az limites megbízás volt, uh. valóban az egész a csúcson ment ki. De akkoriban valóban csak simán beírtam a teljesült limitet, és akkoriban hívta fel a figyelmem ricsi, h. ő is nettóban számol, és azóta levonok mindent, még többet is.

Re: nincs cím

#492709 pepe01 Előzmény: #492706

Ugyan nem néztem meg, bár a portfolio-n bármikor visszakereshető. Tudod kinek meséld, hogy neked a két pakkod és még másé is elment napi csúcson egész napos piti forgalom mellett :D

Tegyük fel elhiszem, hogy a két pakkod maradék nélkül elment, akkor a harmadik pakk csak részben teljesült, tehát ennyi. Kerekítés ill. díjjak esetén lehet, hogy nem napi csúcson záródott valójában.

Re: nincs cím

#492706 rbbj11 Előzmény: #492632

ez azért így csúsztatá... :) Én csak felhívtam a figyelmet, m. rákérdeztél, a pannis egyik pozizárásra, h. abból már-már ki lehet következtetni a nagyságrendet.

Re: nincs cím

#492695 Bendeguz Előzmény: #492693

Pont csak azt nem írtam le, amit akartam. A csatorna teteje 3850 körülre esik, a forgalom kimagasló, ha holnap felül zárunk, az jó.

Re: nincs cím

#492693 Bendeguz Előzmény: #492622

Nem vagyok ideges. Idáig a helyesírási hibákat se firtattam, sokan elgépeljük, gyorsan írunk, nem figyelünk, stb. De Illuzio anyukája, felesége, vagy kislánya (?) legalább egy Word segítségét kérhette volna, ha ennyire diszes. Kedves Anyuka, ne haragudjon, ha megbántottam! Ott segítek, ahol tudok. Illuzio, köszönöm a jelzőket, az ilyen arctalan nethuszárok véleményére mindig is sokat adtam és ezután is csak az ő tanácsaikat követem.

Re: nincs cím

#492632 pepe01

I see

Rb-vel megy a poénkodás. Én teljesen tisztában vagyok Rb. tőkéjének méretével, ugyanis közhírré tette.

Az a lényeg, hogy nyugodtság van.

Re: nincs cím

#492630 hAliG Előzmény: #492622

Én faktorom még erősebb vazze.. :D

Bekerem.. sok.. jóval 10k felett :) Utolsó teljesült eladás 2905 Ft-on. Na ez a faktor.

Re: nincs cím

#492629 pepe01 Előzmény: #492625

Várnak a Nutex topikban.

Most kell nagyon figyelni, a kecsegtetés most realizálódhat.

Remélem a holnapi realizáláskor nem verik be nagyon.