Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#492256 Bendeguz Előzmény: #492255

Ja, direkt volt. 2 hete valamiféle elveimről regéltem, de lehet inkább felveszem a garbót és visszatérek az anyaszentegyházba. Úgy megszoktam ezt a pappert :D

Re: nincs cím

#492255 Fornit Előzmény: #492254

Ez olyan 'új felhasználó első hozzászólása az otp-topicban'-osan hangzik :D

Re: nincs cím

#492237 Arsene Lupin Előzmény: #492215

"azóta meg mentünk 25%-ot,"

Negyedelésnél bukik a speki 75 %-ot. Onnan viszont 300 %-ot kell termelni, hogy a kiinduláshoz visszaérjen.

Re: nincs cím

#492224 Arsene Lupin Előzmény: #492217

Elégszer leírtam már az érveket. A cég továbbra is büdös, a finanszírozás nem megoldott. Ettől még az árfolyamot felhúzhatják az optimista spekik.

Re: nincs cím

#492221 Muskatli

közben azért harapdálják rendesen a részvényt..meg szét is pufferelik...

kíváncsi vagyok meddig tart az étvágy..

5400 db-os forgalom 2 óra alatt nem is olyan rossz.

Re: nincs cím

#492217 Muskatli Előzmény: #492215

ha érvel a véleménye mögé amit alá tud támasztani esetleg még tényekkel is, azzal nekem semmi bajom nincs, azzal persze h nem feltétlenül értek vele egyet.

Re: nincs cím

#492215 Arsene Lupin Előzmény: #492210

"azóta meg mentünk 25%-ot,"

Akkor örvendezzenek, de miért kell nekiesni annak, akinek más a véleménye?

Re: nincs cím

#492211 Arsene Lupin

"ne ez már a legalja...."

Nem a legalja, fog az árfolyam lejjebb is menni. Egyébként Öntől sem olvastam itt hozzáadott értéket.

Re: nincs cím

#492210 Muskatli Előzmény: #492200

nem én pufferelek, úhogy én aztán nem etetek semmilyen hülyét... könyvben láthatja mindenki.

ilyen alapon éppen ti etetitek a hülyéket, olyan információk beírásával, ami mindenki számára unalomig ismert kockázat és valószínűleg már beépült az árfolyamba. azóta meg mentünk 25%-ot, ami persze lótúró az eséshez képest, de azért mégiscsak valami.