Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#492040 Bendeguz Előzmény: #492035

Jó, hát mi mást mondhatna Egon?

Külön gratulálok neki az univerzális Elliott-hoz. LOL! :D

Re: nincs cím

#492037 Lxrose Előzmény: #492024

Ha annyira gázos lesz a helyzet, hogy el kell adni valamit, én nem a legnagyobb potenciállal rendelkezőt adnám el.

Re: nincs cím

#492029 Arsene Lupin Előzmény: #492027

Semmiféle antiszemita minősítés nem volt. Itt én szoktam olyanokat kapni, pedig ....

A büdös az egy standard tőzsdei terminus technicus.

Re: nincs cím

#492024 Arsene Lupin Előzmény: #492017

Büdös a cég, szűkösek a hitelkeretek. Csábítók a kicsavarható gyémántok is. Azt sem tartom kizártnak, hogy az Eetek előbb-utóbb újból lengyel kézbe kerül.

Re: nincs cím

#492015 Arsene Lupin Előzmény: #492012

Napokig biztosan, már a hivatalos bejelentés előtt. Nem győzném kidumálni a szitut. De nem látom esélyét a dolognak.

Re: nincs cím

#492012 Bendeguz Előzmény: #492009

Ön szerint egy nagy méretű, közepesen kedvező (na ezt hogy fogalmazzam okosan?) hitelcsomag esetén hetekig limiten menne?

Re: nincs cím

#492009 Arsene Lupin Előzmény: #492005

Egy kis cégnél minden bennfentes infót előre mutat a chart. Gyűjtögetés lehet, de nem bennfentes infókra, hanem reménykedésre alapozva. Simicska is megmondta, hogy mindenkinek állampolgári joga hülyének lenni. Optimistának még inkább.

Egyelőre nincs hitel. Duma van, reménykedés van.

Re: nincs cím

#492008 Bendeguz Előzmény: #492005

Chart alapján ez most más, mint az eddigi 4 fogorvosi ellátás (húzás-tömés), úgyhogy érdemes továbbra is figyelni!

Re: nincs cím

#492005 Formerplayer Előzmény: #491961

Ne kavarj fölöslegesen. Eddig az volt az indok, hogy ha változás lenne, azt látnánk a "csárt"-on..Most, hogy látszik, jön az, hogy semmi sem változott fundamentálisan. De, barátom, változott, már megint FELTÉTELEZÉSEKRE alapozol....A lengyel cég szemmel láthatóan foss@ a pénzt....Nem nagyon esett itt szó róla, de a közel 1 M Euró-s EBITDA hozzájárulás csak februárban elég brutál...

Az, hogy hogyan áll a lengyel finanszírozás meg nem tudhatod. Lehet, hogy már csak egy aláírásra várnak, lehet, hogy nem. De azt állítani kategorikusan, hogy sehogy, elég nagy bátorságra és talán túlzott önbizalomra vall....

S nekem nem kitömésnek tűnik ez a hét eddig....Inkább komoly, nyugodt gyűjtögetésnek...

De meglátjuk, hova érünk április közepére....

Re: nincs cím

#491983 birkanyiiroo Előzmény: #491964

Nagy szerencsémre sikerült eddig kibicnek maradnom rfv-ügyben, akinek közmondásosan semmi sem drága. Élvezettel követem ezt a szappanoperát már évek óta és próbálok belőle annyit tanulni, amennyit csak lehet. A "+" az Ön kíméletlen habitusának szólt, mivel az ilyen látásmódot tartom a leghatékonyabbnak a tőzsde kíméletlen világában. Nem azért kereskedünk itt mindannyian, hogy pénzt keressünk? Ehhez minden fellelhető információra szükségünk van, még akkor is, ha azok kellemetlenek vagy egyenesen rútak. Sőt, azokra van igazán szükségünk.