Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Múlt héten meg ma eladta…

#491889 Fornit

Múlt héten meg ma eladtam a kötvényeimet (24db volt 90.772-es beker átlaggal)

Árf.nyereség + kamatok, nem volt rossz a részvényhez viszonyítva

Egyházon kívül...

Re: nincs cím

#491880 Muskatli Előzmény: #491873

írd ezt be gyakrabban, hátha utána mindig vesz majd valaki piacin 1000 db-ot, mint most... :)))

Re: nincs cím

#491875 rbbj11 Előzmény: #491860

de, csak már hülyeségeket beszélek, mert össze vannak nőve :) Nem IT tag v. ilyesmi Makara ott is?

Re: nincs cím

#491749 rbbj11 Előzmény: #491728

már hogy ne csökkenthetnéd???? Épp ez az, h. nekik nem szabad számítson!!! Viszont szimbolika miatt annál jobbat tenne a cégnek.

Buffett nem kapott évtizedek óta fizetésemelést. FB feje 1 usd-s éves bérért dolgozik (ugyebár részvényesi érték kell nőjön, abban van az ő igazi javadalamzása is...). De Gates és megannyi nagy vezető fieztése sem nő.

Sztem Demján se kap szinte semmi pénzt a cégeinek vezetéséért. Makaráék a Plotinusnál úgyszint nem kapnak fieztést, tehát van magyar példa is.

Közgyűlés

#491745 Lxrose

http://www.portfolio.hu/vallalatok/egy_honap_mulva_tartja_kozgyuleset_az_e-star.164459.html

Csak én nem találtam bemásolva?

Április 19, hogy utólag is meg lehessen találni.

Vajon a felmentvény kire vontakozik?

Egy hónap múlva tartja közgyűlését az E-Star

2012. március 20. | 08:17

Az E-Star bejelentette, hogy 2012.04.19-én 10 órai kezdettel tartja éves rendes közgyűlését, melynek helyszíne a társaság székhelye (1122 Budapest, Székács utca 29).

hirdetés

Milyen értékesítési lehetőségeket tartogat 2012 a biztosítási piac számára?

hirdetés

A közgyűlés napirendi pontjai

1. Döntés az igazgatóság jelentéséről a társaság 2011. üzleti évében kifejtett tevékenységéről, az ügyvezetésről, a társaság vagyoni helyzetéről és üzletpolitikájáról.

2. Döntés az igazgatóság Budapesti Értéktőzsde részére benyújtandó felelős vállalatirányítási jelentésének elfogadásáról.

3. Döntés a magyar számviteli törvény szerinti beszámoló, valamint az IFRS szerint elkészített konszolidált éves beszámoló elfogadásáról és az adózott eredmény felhasználásáról.

4. Döntés felmentvény tárgyában

5. Döntés a társaság létesítő okiratának módosításáról.

Határozatképtelenség esetén a megismételt közgyűlésre azonos helyszínen, azonos napirendi pontok mellett 2012.04.30-án 10 órai kezdettel kerül sor.

Re: nincs cím

#491726 rbbj11 Előzmény: #491719

az pedig igen fura, h. irigységet feltételezel, mikor ezeknek az állítólagos nagy neveknek 4000 usd-s havi járadék ígyse úgyse számít semmit. A management ilyen helyeken nem fizetésből szokott élni, számomra ez épp az aggasztó, hogy úgy bánnak ezzel, mintha valóban jelentősége lenne, úgy látszik, már fizetésre, és mint az alkalmazottak, béremelésre szorulnak...katasztrófa

Re: nincs cím

#491724 Előzmény: #491717

Nem annyira szakmai, de rávilágít , mennyire esetleges az élet láb ügyben...

Re: nincs cím

#491719 rbbj11 Előzmény: #491641

ugyan, jól tudod, hogy pl. Facebook vezérig-ja pl. mennyit keres...a cégvezetésért 1 usd-t kap. Pedig jól megy a cégnek. És persze, h. nem ez múlik a cég sorsa, de sztem egy egyértelmű dolgot próbálsz félremagyarázni. Írtam, szimbolikus jelentőség. Ha már karcsúsítok a vízfejen, akkor nem emelem meg ilyen katasztrofális munkára a fizetést. Csökkentem. Ha nem is nulla, de az pofánköpés, hogy emelték. A legkevesebb elvárható lett volna a csökkentés.

Re: nincs cím

#491717 Arsene Lupin Előzmény: #491712

Úgy vélem, hogy a főorvos úr anatómiai ismeretei nem teljesek. Vagy van már unortodox anatómia is?

Re: nincs cím

#491715 matgab Előzmény: #491672

Nos legalább monduk már hivatalosan kommunikálták, hogy mennyi az IT tagok hivatalos fizetése, ez transzparencia szempontjából jó.

Az, hogy ilyenkor emelnek főleg ennyivel az nem okos kommunikáció, hiszen nem gondolom , hogy a cég többi alkalmazottjának is 7,5%-ot emeltek volna, de ha igen, az is gond, ugye.

Egy IT tagnak ez a havi 300 USD növekedés meg fel sem fog tűnni ergo semmire sem jó.

Bár nekem nincs info-m arról, hogy korábban mennyi volt ezen IT tagok javadalmazása, lehet, hogy nem is volt emelés??

Így legalább számolhatunk konkrét számokkal, volt 2 új IT tag októbertől, amik éves szinten 9*4300 USD központi ktg emelkedést generálnak+ az emelés további 5*300USD*12+2*300USD*3=19.800 USD azaz összesen 58.500 USD (+járulékok) központi ktg emelkedést generál önmagában. Mondjuk nincs Kassai Ákos, ergo a költségek kb. ott lesznek ahol voltak, ha nem lennének kirúgások.

Re: nincs cím

#491713 Formerplayer Előzmény: #491708

Nem lesz könnyű az út felfelé...Nem mehetünk ma is 10%-ot.De akkor meg a ledumára mentünk 2 nap alatt 15%-ot fel? Hogy is van ez?