Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#491460 katika64 Előzmény: #491444

Az az érdekes hogy aki meg osztja a tudását és élvezzük a hasznát annak esnek neki. Egy másik topicban mentek az elemzések diagrammok stb ,és szép lassan ki túrták mindet . Itt mindenki probál jó lenni ahogy látom. Én minden reggel el olvasom amit lupin ír és megprobálom lekereskedni. Vagy valaki leirta ö hogy kereskedik mennyi pont jöt össze neki, ki probáltam én is bejött. Mivel nagyon nem értek a tözsdéhez bátorságom nagyobb a tudásom nál az infok jól jönnek. Gondolom más is elgondolkozik a stratégiákon. Így mindenki gazdagodik tanul. Szóval jó kis oldal kár lenne érte!!!!

Re: nincs cím

#491449 taresz

Most elrúgtam a labdát?

Gyilkolták már egymást annyira, hogy lehet bennük keserűség a másik irányába, bár erre nem ez a legmegfelelőbb szó.

Keserűség az Benned lehet ez szent igaz, de tudtad mivel játszol mikor nekikezdtél.

Ők írnak, én olvasom és néha hozzászólok. Majd próbálok kevesebbet.

Re: nincs cím

#491444 Kissherceg

összefoglalva, ez nem brazil szappanopera és nem az isaura folytatása... Lupin nem befolyásolja az árat, véleménye pedig bárkinek lehet. Leírta anno mit gondol, véleményét a vezetésről, lobbistákról aztán jött a tyúkfarm védeni a kis kakast, hogy nem úgy van. A bunkóságra nincs magyarázat, abból pedig itt gazdagon van. Rohadtul nem érdekel, hogy kinek mi a nyomora, ha elkúrja a fórumot. Egyelőre többen kérték, hogy bizonyos siralomházi embereket dobjak ki az oldalról, de még senki se írt privit pl Lupin miatt...

Szóval összefoglalva rohadt unalmas, hogy állandó becsmérléssel elcseszitek a fórumot. Itt a szabályokat egyelőre Én írom és sose arról szólt az oldal, hogy bárkit támogatnék vagy éreztetném jogosultságaimat. Formernek is megírtam már tavaly, hogy el lehet menni, szabad az internet, de amíg ide írogattok betartjátok azt a minimális követelményt amit megadok. Vegyétek már észre magatokat... Nem másikra kell mutogatni, hanem a bírót figyelni. Szóval folytatjátok a szarrágást törlésre kerültök, aztán szép jövőt! Hozzáadott értékét nézem a felhasználóknak, annak pedig legrosszabb esetben is 0-nak kell lennie...

Re: nincs cím

#491411 Kissherceg Előzmény: #491383

Nincs kettős mérce, egyiküknek sem vagyok a pajtása. Boxbíró biztos marad, boxoló meg bőven van...

Re: nincs cím

#491409 Arsene Lupin Előzmény: #491399

"A mai nap nagyon is azt vetíti előre."

Amióta figyelem a papírt, ezt a felhúzás-kitömés figurát már többször is benyalták a spekik. A grófkisasszonyok is izgalomba jöttek, amikor a múltkor 4400-ig felhúzták.

Re: nincs cím

#491405 Arsene Lupin Előzmény: #491396

"Nocsak, csak nem te is kis ganajtúró lettél?"

Az OTP DT is ganajtúrás.

"Máshogy kérdezem: trend szerint innen felfelé vagy lefelé? Nem bonyolult, a söntésnél is értik..."

A chart egyértelműen lefele mutat. A csatorna tetejét sem érte el a mai felhúzás.

Én azt hittem, hogy csak…

#491399 Flaska

Én azt hittem, hogy csak zuhanásban megy el a fél társaság "esze".

Most mi a franc van?

Foglalkozzatok a papírral, és figyeljétek a híreket róla.

Azok pedig jönni fognak bizonyára.

A mai nap nagyon is azt vetíti előre.

Re: nincs cím

#491397 Arsene Lupin Előzmény: #491388

Ha áttelepülnek ide a Fotexből a ganajtúró spekik, akkor lesz napi likviditás is. Akár 200 forintokat is lehet fogni bármely irányban.

Re: nincs cím

#491396 Formerplayer Előzmény: #491391

Nocsak, csak nem te is kis ganajtúró lettél?

Máshogy kérdezem: trend szerint innen felfelé vagy lefelé? Nem bonyolult, a söntésnél is értik...

Re: +5,26%

#491395 Bendeguz Előzmény: #491392

Ajánlom mindenki figyelmébe, hogy nézze végig az esést, hány ilyen alkalmat játszottak el. 3 nap gyönyörű trendfordulós katonák, utána további zuhé, mert valójában ék alakult ki. Hányszor beszoptam!!!

Re: nincs cím

#491394 pepe01 Előzmény: #491389

Akkor nem ! :D

Pedig a képek mellé, kaptál volna grátiszként egy chartolvasó szemüveget és szemüvegtisztító folyadékot törlőkendővel mindössze 199990 Ft--ért :D

1 szó, mint 100 érdemes figyelni a következő napi gyertyákat.

Re: nincs cím

#491391 Arsene Lupin Előzmény: #491383

"Az látszik, hogy milyen környezetben nevelkedtél, ne erölködj...."

Nem születhet mindenki grófnak.

"shortolnál innen vagy sem? Immár 3-ik próbálkozásom...."

Nem tud olvasni? Írtam már, hogy csak daytrade szinten nyúlnék a papírhoz. Ott a helyzet kívánta irányban. Egy dolog nap közben ganéjt lapátolni, és más dolog ganéjban éjszakázni.