Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#491355 Bendeguz Előzmény: #491352

Védelmi pénzt fizet? Nincs ingyen semmi se. Nekem tetszik a műsor, folytassák csak! :D

Re: nincs cím

#491353 Kissherceg Előzmény: #491348

Szerintem a fórumbeli stílusról neked nem igen kellene oktatni Lupint, visszaolvasod magadat az elmúlt időben elég gyatra minőségbe ment át a fórumozás... Mondhatni katasztrófa. Agresszív minősítgetéssel senki sincs előrébb, azonban csökken a fórum színvonala. Ez zavar, ez itt nem a pf.

Ha nem vesztek vissza moderálom szépen a fórumot... Ez mindenkire vonatkozik. Nem örülök neki, de a színvonala sokszor szégyen...

Re: nincs cím

#491352 Arsene Lupin Előzmény: #491338

"De felőlem lehetsz ezután f@szkalap lúzerkibic..."

Ez aztán szép volt. És ilyenkor persze kussolnak a beragadt longosok.

Az E-Starban amúgy csak daytrade pozit vennék fel. Lesz mozgás, megjöttek a ganajtúró spekik.

Hangulatos kis topik sik…

#491349 taresz

Hangulatos kis topik sikeredett ebbõl. :)

Re: nincs cím

#491348 Formerplayer Előzmény: #491339

Na ne viccelj, Kissherceg, ezt Te sem gondolod komolyan. Hogy ő nem rúgott bele senkibe?Hogy csak a véleményét mondta el?

Szerintem Te a cseh2-tőt nézted akkor itt a topic-ban....De tudod mit? Én is csak a véleményemet mondtam el. remélem nem baj....

Re: nincs cím

#491347 rbbj11 Előzmény: #491333

ez az emelkedés csak annak van hasznára, aki az utóbbi idöben vett és feljebbröl nincs semmije, így pl. nekem. Mindenki mástól optimizmus egy-két emelkedö nap láttán eléggé fura...de ismét tipikus tözsdei reakció

Re: +5,26%

#491341 pepe01 Előzmény: #491225

Nyugi van sül a hús, ha fordul a trend elég akkor is visszaszállni. Egyelőre szó sincs erről.

Re: nincs cím

#491340 Kissherceg Előzmény: #491336

ha lesz elemzés akkor olvashatod, nem néztem rá, mert most priorba nem fért bele elemzés. Ma lesz.

Re: nincs cím

#491339 Kissherceg

Azzal, hogy leírta véleményét senkibe sem rúgott bele, meglátás. Ugyan olyan vélemény, mint a 10.000 lesz. Attól, hogy elveszett a tolerancia szint a bukótól önismereti tréningre van szükség.

Re: nincs cím

#491338 Formerplayer Előzmény: #491331

Látod Lupinné, ennyit a szellemi képességeidről. A mosónőhöz pont nem a bamba marha a stílusbeli illeszték....

De felőlem lehetsz ezután f@szkalap lúzerkibic....Ezt talán jobban érted, ez olyan igazi proli-kocsmai...

A lényegen nem változtat, jön még kutyára lisztharmat...Egyébként elsiklottál a kérdés felett:innen shortolnád a papírt?

Re: nincs cím

#491334 Kissherceg Előzmény: #491310

Nem tudom minek toszogatjátok Arsenet, egyelőre totál igaza volt és véleményéhez érdek nem társult. Ellenben a fórumot olvasva csak a longosoknál szakadt el a cérna, senki másban. Agresszív kis banda lett, de ez természetes jelen helyzetben. Egy önismereti tréning sokakra ráférne, lehet szervezek egyet...

Re: nincs cím

#491333 Flaska Előzmény: #491330

Remélem kifogyott a készülékből a piros tinta, és az anyagbeszerző csak zöld szinűt kapott.

Működjön akkor ezzel a járgány!!

Re: nincs cím

#491331 Arsene Lupin Előzmény: #491328

Megtettem. Ilyen a mosónők stílusa. Egy mosónő a bamba marhára azt mondja, hogy bamba marha. Olvasson vissza, hogy milyen stílust használtam a mosónőzés előtt.

Re: nincs cím

#491330 Fornit Előzmény: #491320

Azért az a zöld szín csak a második napja tart.

(Bakker most nézem lassan 2 hónapja nem is volt ilyen)

Re: nincs cím

#491328 Flaska Előzmény: #491325

"Amúgy nálam nem szokott elszakadni a cérna, de tudok stílust váltani".

Javaslom Tegye meg. Az idegeinek is jobb lesz.

Re: nincs cím

#491325 Arsene Lupin Előzmény: #491320

"De igen. Minden durva beszéd zavar"

Akkor miért sunyított korábban?

Amúgy nálam nem szokott elszakadni a cérna, de tudok stílust váltani.

Re: nincs cím

#491320 Flaska Előzmény: #491314

De igen. Minden durva beszéd zavar, de valóban úgy veszem észre, hogy Őnnél kezd elszakadni a cérna.

A papír zöld színével egyenes arányban.

Van ennek értelme???