Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#491058 Arsene Lupin Előzmény: #491053

Én csak reagáltam a stíluspalettámat feszegető kérdésre.

Si fueris Romae, Romano vivito more Si fueris alibi, vivito sicut ibi.

Spade dokitól lestem el tízenvalahány éve, hogy egy jól elhelyezett latin felütés mindig jól jön.

Re: nincs cím

#491053 taresz Előzmény: #491051

"Kimondottam élvezem a bunyót."

Akkor viszont nem kell megsértődni ha néha beszalad 1-2 saller.

Re: nincs cím

#491051 Arsene Lupin Előzmény: #491050

Semmi mártíromság, semmi keserűség. Kimondottam élvezem a bunyót.

A széplelkű hozzászólónak pedig első menetként egy kikötői kocsmát ajánlanék stílusnemesítő elhivatottsága kiteljesedési helyéül. Ha majd ott sikerrel járt (vagy felgyógyult), gyűjjön ide vissza.

Re: nincs cím

#491050 taresz Előzmény: #491047

Lupin Úr! Megértem a keserűségét, de mártírt semmiképp ne csináljon magából!

Re: nincs cím

#491047 Arsene Lupin Előzmény: #491045

Én olyan közegben nőttem fel, ahol a pofon visszaadták, sőt a biztonság kedvéért meg is toldották.

Amúgy észérvek helyett rögtön a lemosónőzést kaptam. Ha a finom lelkecskéje elviseli, ugyan olvassa el itteni fogadtatásomat novemberben, meg mit kaptam azóta.

Re: nincs cím

#491046 Arsene Lupin Előzmény: #491042

Szerintem a cég már az örvényben van. Rövidtávú és fájdalmas finanszírozási tűzoltásokra látok csak esélyt. A sakálok már kinézték maguknak a céget.

Re: nincs cím

#491045 Liet_ Előzmény: #491029

Nem tisztem ítélkezni senki felett, csak feltűnt hogy a másik topikban mennyivel kellemesebb a stílusa. Jó ha az ember nem csak a felbeszélő hangokat hallja itt, csak a személyeskedésben elvesznek az észérvek mind a két oldalról. A mosónő ruhát bármennyire is akarják magára húzni Ön dönti el hogy felveszi-e.

Re: nincs cím

#491043 Arsene Lupin Előzmény: #491042

Szerintem a cég már az örvényben van. Rövidtávú és baromi drága finanszírozási tűzoltásokra látok csak esélyt. A sakálok már kinézték maguknak a céget.

Re: nincs cím

#491042 rbbj11 Előzmény: #491039

hetes charton: értem alatta, több hetes mozgások eredőjeként. Egyébként pontosan erre is számítok, kezdetben akár 1000 Ft-nál nagyobb egyirányú mozgás, ami le fog szűkülni 3-500 Ft-os mozgásokra. Már ha nem sikerül finanszírozási oldalt hirtelen rendbe tenni

Re: nincs cím

#491039 Arsene Lupin Előzmény: #491036

1000 Ft túlzás. Ha egy hét alatt 30%-os mozgás lenne, akkor az összes meggyalázott kispapír összes spekije ide sereglene, ez pedig automatikusan szűkítené a ranget.

Re: nincs cím

#491037 Arsene Lupin Előzmény: #491031

Nem én kezdtem el ezt a stílust, de mosónői ruhában nem játszhatok el egy zárdában nevelkedett grófkisasszonyt.

Klasszikus vicc:

- Elnézést, Ön itt a tánctanár?

- Lóf*szt, én az illemtanár vagyok!

Re: nincs cím

#491036 rbbj11 Előzmény: #491035

így van, tehát ez nem a mi tisztünk. Mondjuk én a pár száz forintok helyett nagyobb mozgásokat is benne látok, pl. 1000 Ft fel-le, persze nem napos, hanem hetes charton

Re: nincs cím

#491035 Arsene Lupin Előzmény: #491031

Speki papír lesz, jönnek a száz forintokat felfele és lefele is megfogó spekik. Azok majd simán elküldik a nagyarcú hülyítőket melegebb éghajlatra.

Re: nincs cím

#491029 Arsene Lupin Előzmény: #491024

Mit várt egy egy mosónőtől? Akkor miért kussolt a szép lelke, amikor lemosónőztek és leviceházmesternéztek? Amikor a ph*szfejek repkedtek, hol volt?

Re: nincs cím

#491024 Liet_ Előzmény: #491022

Ön a saját topikjában lényegretörő és józan stílust használ, miért vált át ilyen közönségesre amikor ebbe a topikba érkezik?

Re: nincs cím

#491022 Arsene Lupin Előzmény: #491019

Nem kizárt. Ha a józan speki azt látja, hogy a beragadtak titkos őrsi gyűléseken teszik el a szent esküt, hogy senki nem ad el, meg lemosónőznek valakit, aki nem osztja lelkesültségüket, bizony megérzi a cég és a beragadtak gatyája felől érkező sz*rszagot, és vagy shortol vagy pedig nagy ívben elkerüli a papírt.