Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Száguldás 17k-ig

#490506 Primo Előzmény: #490486

Már dobtam 3800-tól 3600ig.

Téged ki informál,mert 12k óta rendesen félrevezet,ezáltal Te is azokat akik hisznek-hittek Neked.

Re: RÉSZVÉNYELEMZÉSEK

#490504 Szundi Előzmény: #490502

Igazad van ne fárasszuk egymást. :) Összekeversz valakivel. Én tudom mi az igazság. Ennyi! :)Történet lezárva. Amúgy remélem ez volt a e-star mélypontja innensőtől csak felfelé megyünk árfolyamban!:)

Re: RÉSZVÉNYELEMZÉSEK

#490501 Szundi Előzmény: #490498

Az lehet hogy a kismadár volt. :)De én nem írtam a pf-en az E-star fórumban jó ideje!:)

Re: RÉSZVÉNYELEMZÉSEK

#490497 Szundi Előzmény: #490495

A pf-en nem szoktam a e-star fórumba semmit írni már jó 3 éve!!:)

Re: Száguldás 17k-ig

#490496 Formerplayer Előzmény: #490491

Például, bár tartok tőle, hogy a korábbi kamatoknál csak jóval magasabban lennének hajlandóak újra beszállni. Olyan magasat kérve, ami már józan ésszel nem kitermelhető a cégnek...

Egyébként a csőddel riogatóknak ajánlanám a figyelmébe, hogy az OTP nem vonta vissza az ajánlatát, a cég hajtotta el egyelőre őket. Ha csődveszély lenne, egy bank sem kínálna nekik egy fillért sem, s a cég is mindenáron forráshoz akarna jutni....

Re: RÉSZVÉNYELEMZÉSEK

#490495 macika Előzmény: #490493

ha véleményed van írd ide be!

pf-en is állandóan nyomod. nem érdekel senkit!

Re: RÉSZVÉNYELEMZÉSEK

#490493 Szundi Előzmény: #490492

Hali!

Mit kezdek? Találtam egy elemzést és megosztottam. Mivel véleményt nem írtam hozzá! Amúgy nem spammelek!!:)

Re: Száguldás 17k-ig

#490491 Gyuluska Előzmény: #490481

Ennek a lejáró kv. állománynak egy részét akár le is jegyezhetik újra a bef.alapok, nem? Vagy ez nagyon naív elképzelés a részemről?

Re: Száguldás 17k-ig

#490486 Formerplayer Előzmény: #490396

Valóban nem mész semmire. De részvényt tartani sem kötelező, senki sem tart pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig felejtsd el a sell gombot.

Ha úgy érzed, szállj ki, bármilyen sok csacskaságot is hordok én itt össze....

Re: Száguldás 17k-ig

#490485 Formerplayer Előzmény: #490482

Sajnos így van.Nekem is csalódást jelentenek, bár elképzelhető, hogy a politikai védőháló szövésében van kiemelt szerepük. Reményeim szerint nemsokára meglátjuk, így van-e....

Re: Száguldás 17k-ig

#490482 taresz Előzmény: #490480

Milyen mérnök? Elvesztettem a fonalat. Makra?

Former: A díszpintyek eddig semmi láthatót nem tettek, tehát csak a kiadás oldalt erősítik.

Re: Száguldás 17k-ig

#490481 Formerplayer Előzmény: #490387

Nézd, hölgyem, eljön nemsoká az az idő, amikor Te is újra be fogsz szállni. Már ha következetes vagy, hogy csak javuló fundáknál lépsz.

Egyébként nem gondolom, hogy a 400 millió kitermelhetetlen, főleg, hogy a lengyel rész havi 1 millió EBITDA-t rakott februárban hozzá a történethez. A korábban felfújt vízfej leépítése pedig hónapról hónapra kisebb terhet pakol ezentúl a nyakukba.

Az pedig, hogy milyen erők mozdultak meg, arról szerintem 1 hónapon belül értesülni fogunk, nyilvánvalóvá válik.

Addig pedig egekbemagasztalt egyetlenszakember mérnökúr kezéből kellene a pakkokat kicsavarni, de gyorsan.Szerintem lesz rá érdeklődő...Meglátjuk.....

Re: Száguldás 17k-ig

#490479 Formerplayer Előzmény: #490382

És ha újra emelkedőbe vált az árfolyam,kicsavarás helyett finanszírozás lesz akkor mit fogsz mondani?

Ja és milyen konkrétumok alapján mondtad be 7000-nél a tutit?Fehér garbó,"megvásárolt év vállalkozója", meg "díszpintyek"?

Elég sovány fundának,lumpen hangulatkeltésnek viszont valóban kiváló, elismerem.

És valóban nem miattad esett le az ár. Ahogy nem a szobád szellőztetése miatt lesz a hétvégén 20 fok, hiába jelzed, hogy te már hétfőn kinyitottad az ablakokat.Egyszer volt Budán kutyavásár.....