Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: Száguldás 17k-ig

#490341 Formerplayer Előzmény: #490339

JA, a számok..

Azért a lengyel 1M EBITDA kicsit brutál.....Akkor átkúrás volt-e az Eetek, vagypedig?

És csókoltatom a összes összeomlás-generátort, amikor sajátrészvény-likvidálásokról beszélnek...3.65M Euró azonnali készpénzállomány..Ja, hogy nem tudnak alapletétet betolni, ha esik 500 Ft-ot a részvény?...Szerintem nem:-)

Amúgy egyébként nem értem, hogy ilyen áron miért nem kötik le prompt-ra az egész srv állományt?

Én lépnék a helyükben...

Re: Száguldás 17k-ig

#490340 Formerplayer Előzmény: #490329

Ezzel most mellélőttél....

Kérnék egy meglepődés-jelet, ha véletlenül mégis történik valami a következő 1 hónapban...

Kedves szektatársak!

Kérnék egy kis türelmet a helyzetelemzés elkészítésére,gyakorlatilag a héten 3.5 percem volt tőzsdét nézni, de a 4 napos hétvége kivételes alkalom lesz egy kis levegővételre.Remélem senki sem érzi személyes sértésnek, hogy nem válaszoltam a privátokra,nem tűntem el, jön az updated version,igérem.

Mosónő Lupinnénak pedig annyit: véget ért a destruktív ph@szfejek kora. Attól, hogy azt állítod, azért lesz 20 fok a hét végén, mert kinyitottad a nappali ablakát, s tőled áramlott ki a meleg, s igazából mindenki hülye,aki nem figyelt a szavaidra, hogy márciusban ablakot nyitsz, s árasztod az akolbűz mellett az akolmeleget is, még nem válasz arra, mitől lesz 35 fok júliusban....

Semmi olyan nem zajlik és zajlott a cégnél, amit te valaha is vizionáltál. Se kicsavarás, se átb@szás...Mindössze egy fondorlatos, és véleményem szerint szándékos(ebben vannak olyanok, akivel nem értünk egyet) felső vezetői hibás döntés-sorozat--elkúrt manager kiválasztással-- aminek az ÖSSZES részvényes issza a levét...

De ennek most vége,komoly erők mozdultak meg, hogy ennek a sztorinak ne legyen csúnya vége....Aki nem tőkeáttételes, most már tényleg üljön rá a kezére... S kérje számon, hogy április végén hol leszünk a mostani árhoz képest...

Ha lejjebb, én soha többet nem írok ide.Ülhetik a tort a mosónők....

Én bevállaltam...és te, mosónő?

p.s.:egyébként a mosónő a stílusra vonatkozik és nem a mondanivalóra....a becsületes kétkezi melósok a szememben mindig többet értek, mint akik a nevükben és az "érdekükben" eljártak az elmúlt 100 évben. Tudom, a javunkat akarjátok most is...de én nem adom...

Re: Száguldás 17k-ig

#490339 egyetleneim Előzmény: #490333

Végre időben kijött egy közlemény, ennek örülök.

A februári számok a magas végkielégítési költségek ellenére jobbak mint a januáriak, ez jó.

Az árbevétel soron én mondjuk többet vártam, első sorban a Magyarországon

Az EBITDA viszont rendben van. Két hónap alatt 2.469 e euró. Összehasonlítva 2011 q1 2.960 e euró volt gyengébb euró árfolyam mellett.

Re: Száguldás 17k-ig

#490336 tigus Előzmény: #490333

szerintem hozta a várt 1,3-1,4 millió eur-t február

kötvénykamat: 896 millió Ft.

a leépítés költsége januárban 93 ezer eur egyszeri költségtöbblet, úgy értendő, hogy havi, és májusig tart:) vagyis legalább 0,4 m Eur.

hati veszteség 38 millió Ft körüli.

amiről nem tudunk: mennyi volt a müködő tőke vátozás, mennyi volt a hitel törlesztés, mennyi volt az eszköz beszerzés, és egyelőre azt se, hogy S.Cs. mennyit tett be pontosan. így önmagában a pénzváltozás nem takar elegendő információt.

ezek egy részére persze lehetne becslést alkalmazni, ha minden gyj-ben ott lett volna a cash-flow, így legalább nem kell ilyennel bajlódni.

Re: Száguldás 17k-ig

#490331 pepe01 Előzmény: #490329

Én a másik részére gondoltam: D

Néhány hónapot kell már csak várni és letisztul a kép.

Re: Száguldás 17k-ig

#490329 exmnbs1 Előzmény: #490327

a vágyát írta le, hogy eladnak egy projektet

mondjuk tavaly aug-ra el akarták adni az összes feleslegest

Re: Száguldás 17k-ig

#490322 Muskatli Előzmény: #490320

emlékeim szerint még pont te írtad, h valami 7xx milliót kellett kipengetni február közepén és 950 jött be