Regisztráció Elfelejtett jelszó

Estar-Eetek Elemzés

Estar - Esco

#830669 prfecó Előzmény: #830604

öreg , öreg , öreg.................... látom megint kezde uj cégnél , új tervvel , de azonos befektetői körökkel is

ich grüssze i disch

foreve!G

Estar - Esco

#830604 Kénes_Dénes Előzmény: #830555

Kész szerencse, hogy a jó öreg puszilgatnivaló Kénes neve nem merült fel seholsem. Úgyhogy nincs gááááz! :-)

Estar - Esco

#830555 prfecó

Érdekes módion , ahol pár száz millió forint eltüntetése felmerül azonnal/ mellékesen felmerül Soós Csaba neve , mint közreműködő ill általa tulajdonolt cég.


Én még emlékszem E-Star csődeljárásnál E-STAR -ESCO névre , amikor kiderült a csődeljárás folyamán a kisbefektetők ki lettek szorítva ezen cég segítségével. Domaszéky Úr most lett feljelentve 1,5 millárd forint eltüntetésével , mely egy leágazó szála E-Star "fa" művészeti eljárásánál hirtelen feltünt 400 millió forint , majd rejtélyesen elszállt a pénzeszközök közül. Mépg Szalma Csaba ( OTP ) és Fekete Úr ( felszámolás FB Elnök ) sem tudta megtalálni.

Viszont csődbiztos és Domaszéky üzlettársak csupa véletlenül.Ja EU uniós pénzek eltűnése 4,7 milliárd forint és már a magyar ügyészség is feltárt 1,5 ft eltünését.

Re: nincs cím

#486178 Grizzly Géza Előzmény: #486110

Érmét feldobni? Badarság.

Én nem vagyok babonás, és nem hiszek a badarságokban, mert aki minden hétfőn hármat

köp kelet felé egy barna kavicsra, azt nem érheti megrontás.

Re: nincs cím

#486110 Bendeguz

Rivo mester, hány százalékát szórtad ki? Ma feldobtam egy érmét háromszor egymás után és mindhárom azt javasolta, hogy tartsam a pakkom. Jobbat nem tudok... :(

Re: nincs cím

#486082 macika

ilyet hol mondtam én?

csak tipikus szöveg: milyen jól járt....

Re: nincs cím

#486059 pepe01 Előzmény: #486055

Annak grat aki pénteken 250 pontot fogott az emelkedésből, egyébként pedig inkább nem mondok semmit, túl sok guru figyeli a papírt.

Egyébként pedig néhány 100 db-al a fórumosok is hozzájárultak az eséshez.

Pénteken nem voltam gép előtt nem tudtam csípni belőle, de már nagyon várom a februári adatokat.

Re: nincs cím

#486026 Bendeguz Előzmény: #486024

Mit beszéltem jól? Az elejétől gőzöm sincs mit csinálok, mintha be lennék drogozva...