Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hullócsillag újratöltve

Re: nincs cím

#485756 xmann Előzmény: #485572

"először 9 k-nál, aztán 7 k-nál is gyötrődtem, hogy veszek, de nem mertem, pedig nagyon jó vételnek tűnt akkor nekem is...."

és vajon mi alapján tűnt ott jó vételnek? a válasz kézenfekvő és egyben ostoba is: mert sokat esett. pedig egy cég értékét nem az határozza meg hogy hol volt 3 hónapja az árfolyaam, hanem az hogy milyenek a kilátások. Mégis minden tőzsdés beleesik ebbe a csapdába. sokat esett, biztos olcsó. pedig ezen vagyonok úsztak már el.

én többször leírtam itt a stockyn és folion is, hogy egy hitelpiramis, mint ez a cég, nagyon nagy bajba kerülhet amikor hitelválság van - márpedig most az van. Az otp/egon beszállása némiképp talán javít a helyzeten (meg ugye hogy az ebből bejövő pénzt SCS betolta a cégbe,) de szerintem még mindig nem egyértelmű, hogy ez elég-e. Az, hogy mennyit esett 12000 óta érdektelen, az számít, hogy 2-3 éves távon mi lesz velük. és őszintén én erre a kérdésre nem tudnék válaszolni, szerintem mások sem nagyon. Van még épp elég cég itthon meg máshol is, ahol azért kiszámíthatóbb a jövőkép........

Re: nincs cím

#485584 Grizzly Géza Előzmény: #485581

Én 7,5k-nál5,5k-nál és legutóbb 4 k-nál hittem,hogy lejjebb már nem mehet(mindenhol higítottam)---én már nem hiszek a csodákban :))

Re: nincs cím

#485581 susnye Előzmény: #485572

én ma is vettem.. tehát higítottam.. :)

mondjuk nem konyhapénzzel tőzsdézem..

egyébként most jött el az a hangulat sztem, amikor már szinte mindenki további esést vízionál..

Re: nincs cím

#485572 kerikoma Előzmény: #485568

Különben igazad van, mert először 9 k-nál, aztán 7 k-nál is gyötrődtem, hogy veszek, de nem mertem, pedig nagyon jó vételnek tűnt akkor nekem is....

Re: nincs cím

#485568 Bendeguz Előzmény: #485564

Jókor veszed észre :)

Kawa: nem fogsz venni ott se, akik 12k-nál esküdöztek, hogy 7k-nál a házat is eladja, az sincs sehol...

...akkor lefele célára 2…

#485491 MrTibi16

...akkor lefele célára 2070Ft is lehet...

JÓS=GURU :D:D

Re: nincs cím

#460516 MrTibi16 Előzmény: #460494

kis vicc...:D

ne vegyük el elemzőnk érdemét még a végén leszokik a tájékoztatásról...

Erre a cikkre "csinálták…

#460379 MrTibi16

Erre a cikkre "csinálták" odaát az "átfogó" elemzést, amire a papír "magára talált" (magára talált a papír- vagy tegezhetlek:D)?

Vagy erre a cikkre kezdték el venni?:D manipulátor...:D

Re: nincs cím

#460160 kelvin Előzmény: #460130

Annyival megtoldanám, hogy szerintem inkább kilépési pontokról. Hisz azok határozzák meg a hosszútávú sikereidet. Beléphetsz Te ésszerű helyeken ha a kilépési pontjaid pocsékak. Cél a hosszabb ideig trendelő instrumentumban minél tovább benne lenni jó irányban.

Veszteségkorlátot szabhatsz magadnak de profitkorlátot miért? Cél a profitmaximalizálás kell legyen.

Re: nincs cím

#460158 Kissherceg Előzmény: #460156

4knál záróban tették be a pánikot, nem 3knál. :)

TA nem a piac mozgatója, de megspórolja az okok keresését :)