"Azt szoktam mondani, hogy itt, a Totalcaron, délidőre már minden cikk jó. Addigra a helyesírási hibákat és a tárgyi tévedéseket is javítottuk. Elvégre csak az nem hibázik, aki nem csinálja. De mi van azokkal, akik utakat terveznek?
Amikor dühösek vagyunk rájuk, a „ki volt az a barom, aki ezt így megcsinálta” kérdés fortyog bennünk. Persze itt több tervező teljesítményéről is szó van, de azért így is csúszhatnak bele a hibák. Ők is emberek.
Mi itt, ugye, elég könnyen kijavítunk bármit, amit elcsesztünk. Azonban az úttervezők bakijait aszfaltból, betonból és más drága anyagokból örökítik meg, milliárdokért. Valahogy összejön a lé, pláne, ha van benne egy kis EU-támogatás is. Aztán elköltik, kész. És soha többé nem lesz rá - néha még az útburkolati jelek újrafestésére sem."
http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2011/09/21/ki_volt_az_a_barom/