Regisztráció Elfelejtett jelszó

Kövess károsultjai

Re: Kovess.eu=kovesscam

#572123 kápé Előzmény: #572107

kösz a tájékoztatást

"Csak tudnám mit akar tőlem ez a ****i? :)"

gondolom pénzt :)) soksok pénzt

Re: Kovess.eu=kovesscam

#572107 kosami Előzmény: #572106

A szolgáltatásról bővebben:

A kovess.eu egyik 2010 óta hűséges előfizetője vállalta azt, hogy a számítógépére telepített program (adó) segítségével lemásoljam a számláján született tranzakcióit és továbbítsam az információkat egy másik program (vevő) részére, ami fogadja ezt a másolt tranzakciókat.

Ezt a programot (vevő) egyszerűen csak telepíteni kell a szolgáltatást igénylő kereskedő GOLDFOREX / MetaTrader 4 számlájára és így automatizálja a tőzsdei kereskedést.

Megjegyzés:

-A telepítést követően az élő kereskedés során nincs szükség emberi beavatkozásra!

-Nem számít, hogy minden felhasználó más tőkenagysággal rendelkezik!

-Nem számít, hogy 1:100 vagy 1:500 mérető szorzóra van beállítva a számla. A program kiszámolja az 1:100 mérethez viszonyított 10% tőkekockázat és azzal kalkulál bármilyen méretű szorzóról van szó!

Én ezt kaptam ma mail-ben, meg a Kovess EA Client exe fájlt.

Csak tudnám mit akar tőlem ez a ****i? :)

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377436 Kriszti@n Előzmény: #376816

nem azért gondoltam ,hogy találkozzatok. ha tőlem elvett volna "egy kisebb" összeget, biztos "elbeszélgetnék" vele személyesen. de gondolom miután nem igazán akar találkozni a károsultakkal, így mint "leendő ügyfél" biztos összefutnék vele...

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377415 Ibiza Előzmény: #377345

4k az egy jó buli egy utazás.. 4k-t u.úgy fektess be mint 50gurigát..

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377408 Tavasz Előzmény: #377345

A Kövesnek ha jól tudom,volt egy gyulai brókercég,akik kötötték a megbízásokat.Ott lehetett számlát nyitni hivatalosan.Szóval azért persze lehet odaadni ismeretlen embernek az összes pénzünket,meg azért legalább legalizált formában lehet kereskedni cégen keresztül.kicsi vigasz,mert ott sincs feltétlen aki kiálljon melletted,de akár rendes céget is kifoghatsz.:-))

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377387 Princ Előzmény: #377345

szerintem nem tudod visszaszerezni a pénzedet :( volt már ilyen tőzsdei nagybefektető itt, aki érzelmi alapon kicsalta a pénzt a sokat vesztett tőzsdéző társaitól és ...... tavaly nyáron elvitte az ördög.... meg tudod keresni a károsultjait itt a fórumon keresztül is, ha szeretnéd .....

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377345 1naiv Előzmény: #377023

Pár milla bukó után a négyszázezret azért adtam oda, mert (ígérete szerint) a devizával valamennyi visszajött volna a bukóból. Őrült nagy nyerőt láthattam négyszázezer forintba! :( Mindegy, hagyjuk. Ha nem tudom visszaszerezni, - költse gyógyszerre!

Re: Kovess.eu=kovesscam

#377023 Ibiza Előzmény: #376828

beláthatod..meg kell nézni az érem másik oldalát is..

mint egy tőzsdei döntésnél..

talán ezért adtál oda pénzt idegen embernek..gondolom kellő fedezet nélkül..mert csak azt láttad amit láttatni akartak veled..és amit te látni akartál.. a nagy nyereséget.

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376833 Bendeguz Előzmény: #376828

A sikeres tőzsdések a fejüket használják, nem szorulnak rá algoritmusokra. Sok esetben kereskednek megérzések alapján. Magyarországon tőzsdézik 200 ezer embernél több? Nem hiszem hogy 2-3%-nál többen fórumoznak közülük. Lehet ezért nem láttál itt sikertörténetet az illetőnél.

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376831 Amatoregy Előzmény: #376828

Hát Krisztián szavait olvasni kellene tudni.

Azzal biztos nem fog találkozni akinek tartozik. De ha valaki "rá akar bizni nagyobb összeget" az joggal várja el, hogy találkozzanak.

És akkor ugye egy autóba mindegy, hogy 2 ember ül be vagy 5.

A többit mindenki találja ki, hogy milyen a megoszlása az autó utasainak...

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376828 1naiv Előzmény: #376817

Rendben én ezzel be is fejeztem. Elmeséltem a történetet, azután majd ki-ki eldönti mit lép. Okos ember a saját kárán tanul, a buta meg még abból sem. Még egy apró észrevétel. Nem olvastam egyetlen olyan beírást sem, aki leírta volna, hogy x idő alatt y nyereséget ért el az árfolyamelemző használatával. Ha van vagy vannak ilyen emberek, ugyan miért nem írják meg? Azaz van még egy bennem felvetődő kérdés. Ha ez a progi olyan extra, akkor miért nem multimilliomos a kitalálója illetve az előfizetők? Vagy lehet, hogy azok, - csak titkolják? :)

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376824 Tavasz Előzmény: #376817

Én voltam előfizetője.De a saját ötleteim eredményesebbek voltak,és szerintem bár sok jó meglátása van,nagyon sokszor a díj miatt mozgatja az ügyfeleket.nem láttam mögötte az igazi szándékot.De ezt minden normál tanácsadó az országban így csinálja.tehát ezen nincs mit feljelenteni:-)ha valakinek nem tetszik az eredmény,akkor nem kell többet előfizetni.ha meg eredményes akkor előre.:-))

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376817 Ibiza Előzmény: #376816

azt sem lehet kizárni valaki csak a rosszhírét kelti.. irígységből érdekellentétből...

nem emléxem, hogy olvastam itt.. valamelyik károsult feljelentést tett volna..

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376816 1naiv Előzmény: #376516

Te Kövest képviseled? Aki olvasta az esetemet vele, az ő (a leendő ügyfél) érdekében remélem, hogy nagy ívben elkerüli.

Re: Kovess.eu=kovesscam

#376516 Kriszti@n Előzmény: #376512

regisztráljatok, érdeklődjetek, találkozzatok. a többi adja magát.én biztos tennék egy kísérletet..

Kovess.eu=kovesscam

#376512 Plasma

A pali új losereket keres. Tanuljatok a más hibáibol!!!

Re: kövesscam

#376240 1naiv Előzmény: #376238

Szia! Én is így kezdtem, hogy csak olvasgattam, meg nézegettem az árfolyamelemzőt. Mennyivel jobban járok ha ennél maradok és nem kereskedem, és nem csak a 400.000,- Ft-ról van szó! :(