Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nooormális? - avagy a láthatatlan kéz a forexen

Re: FX

#414631 macika Előzmény: #362477

Beleznay Endre:Trader Tragédiája. A forex kereskedés drámai pillanatai paródiában

Re: FX

#362477 macika Előzmény: #362121

egyáltalán nem volt csoda ez a hyper mozgás

1 japcsi biztosítok viszik haza a pénzt (erősödés)

2 boj beavatkozás (gyengítés)

2 összehangolt védelem a jenre, az exportcégek védelmére (gyengítés)

láthatatlan

#362470 Inflexio

Azért nem véletlen, hogy ezek a nagy ugrások épp most, a japán földrengés utáni felfokozott piaci helyzetben következnek be. Tőlem nem áll távol, hogy manipulációt keressek szokatlan és logikátlan ármozgások mögött, de a devizapiac azért nem Phylaxia. Ezeket a hirtelen ugrásokat valakik szándékosan indítján nagy tőkével, ezt mutatja az is, hogy az ilyesmi mindig illikvid időszakokban, jellemzően az amerikai zárás környékén történik, hiszen ilyenkor ugyanakkora pénzzel nagyobb mozgást lehet csinálni. De nem véletlen, hogy mindig trendirányba történnek, ellenkező irányba valószínűleg nem lehetne megcsinálni, mert kellenek hozzá a trend ellen kereskedők veszteségstopjai, és a trendirányba beszállni szándékozók belépési stop megbízásai is.

Re: FX

#362413 Kissherceg Előzmény: #362410

hello, akkor ez alapján trend folytatását várod, vagy fordulását? Ugye lefutott az elliott hullám.

G7 vs szabad piac meccse számomra még nem tiszta, persze a nyomda G7 mellett szól.

Re: FX

#362410 szarvasvadasz Előzmény: #362121

Egy másik fórumról linkelve landoltam itt, ott is téma volt ez ma reggel és ott belinkeltem egy tegnap készült előrejelzést rá. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy hullámelméleti alapon elég nagy valószínűséggel lehetett rá számítani (nem szeretnék kavicsot dobni ezzel a vízbe, csak kiegészítésképpen mondom, az én szememmel nézve picit árnyaltabb a kép).

Kép: http://www.kephost.com/images4/2011/3/18/7m0il1y3hmujt6dytcc9.gif

FX

#362121 _pda_

ezt bele kell kalkulálni, nem szabályzott piac, mint a részvények

a STOP legyen mindenkivel :)