hát szerintem legalább hármat, amit összetolnak majd..:))
hát szerintem legalább hármat, amit összetolnak majd..:))
hány asztalt foglaltál???
Asztalok foglalva, jó móka lesz. http://www.bocanova.hu/etterem.html
Csabi, remélem kést, sapkát nem felejtem el elvinni :)
a biztonság kedvéért csüt. este nyomhatnál egy üzit...
úgy rám ragadt, hogy egy haverom, aki mindig vesz tőlem, gyakran ezzel is fizet, azaz csereértéke van... neki van még 300 üveg, amit a héten szállít le... azaz van/lesz eladó :)
Egri 6 puttonyos aszú??? érdekes.... egy üveggel hozhatsz megveszem kíváncsiságból....
jajj...
Én azt hittem, és úgy tudtam, neked van, nem beszerezni kell. Annyira nem fontos, mert ennyiért hoznak nekem egerből 6 puttonyost. Nekem az volt az info-m, ez valami rádszáradt bor - micsoda képzavar - és gondoltam, segítek neked kiszállni a magam erejével.
Valszeg tudok szerezni a hét végére, azaz akkor viszek magammal pénteken.
Mennyi kellene???
Pedig Harthorral úgy teveztük, hogy elviszel minket..:))
Én valszeg megyek, de nem merek feliratkozni, mert egyszer közbejött valami, és a főnök lecseszett. Mi van a borommal kolléga?
még 10-en sem vagyunk... elég egy kis asztal... :(
Tróger kolléga ígért egy egri borozós találkát még Erdőbényén, következőnek yo lenne behajtani rajta.. :-)
Sajnos ( :DD ) nekem is évfordulóm van Majd ha fórum is annyi idős lesz mint én...
Hathor kollégának örülnék, egy pezsgőt kapna. Zabásnak szintén, de neki csak kifogásai vannak, holmi gyermeki áldással :)
hát eddig elég családiasnak néz ki.... :)
stocky családi hamira invitálok mindenkit :)
kevesen vagyunk!
méééé, lánykérés lesz..::)))
csatlakozzatok és szaporodjatok :)