Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Together

#336090 Fornit Előzmény: #335144

Re: Together

Ez a véletlen műve hogy a videoban szereplő uriember hasonlít az avatarodon lévőre, vagy esetleg egy muzikális tehetséget üdvözölhetünk a köreinkben?

(Vigyázz, ha beismered mehetsz Csuszáékhoz gitárórákat adni :-))

Re: nincs cím

#335513 Robag Előzmény: #335175

Ez igen!

Azt mondja: "I wanted to play to a bigger crowd." :) És megtette...

Re: nincs cím

#335405 Fornit Előzmény: #335175

Gondolom borítékolhatóan továbbjutott. Kíváncsi vagyok az angolok milyen szemmel nézik a külföldi tehetségkutatókban angolul éneklő kertévés énekesmadarakat. Biztos sok vicces kiejtésbeli dolgot elkaphatnak, főleg ha az előadó nem ért angolul csak bemagolta.

Másegyéb:

Mujhse Dosti Karogi - Oh My Darling I Love You

A X-Factor itt kezdödik,…

#335175 kosami

A X-Factor itt kezdödik, mikor a fellépő az első megmérettetésen megénekelteti a közönséget és a zsűri valamelyik tagját.És koncert hangulatot teremt:)

Re: jó kis átdolgozás...

#335142 Robag Előzmény: #333532

Csoki bá, ez a fazon nagyon tud! Nem tudtam hogy ukuleléből ilyet is ki lehet csalogatni. :)

Ma hallottam a Petőfin. …

#334857 zeeh_

Ma hallottam a Petőfin. Honnan lehetne lekapni empéthreeben? :)