Sehogy....szerintük dolgozni kell xarért, meg hugyért, nem spekulálni, azt meg kell hagyni nekik....állítom, hogy mindegyikük shortba szállt, aztán szólt az eszelős tekintetű miniszternek, hogy nyilatkoztasson ki (új magyar újságírói szleng). robokutty miniszter beszélt, a fiúk meg szüretelnek....aztán bejelenti hogy schemnitzi gabika, hogy mégsem úgy lesz, és akkor meg longolni fognak....