Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: nincs cím

#293636 Scipio Előzmény: #293633

A könyvekről a Dumcsiban :)

Csak tudnám szerkesztés után miért tűnik el a YouTube beillesztés... De akkor majd egy újban :))

Re: nincs cím

#293633 banyaiz Előzmény: #292940

Hobot szeretem főleg József Attila feldolgozásait.

Off: Szevasztopolt elolvastam, tetszett. Megszereztem Vaskeresztet ígéretesnek tűnik. :D

Re: nincs cím

#293281 Scipio Előzmény: #293223

Csak sajnos nincs fenn az egész, közte az egyik kedvencem,a címadó szám...

Más, még egy nagy kedvenc:

Re: nincs cím

#293223 Fornit Előzmény: #292940

Tényleg nem rosszak! Rákeresgéltem a youtubeon reggel.

Másegyéb:

Bakter Brothers - Bakter élet

Egy igazi alapmű nálam: …

#292940 Scipio

Egy igazi alapmű nálam: Hobo-Ghymes: Bakanóta. Egy 14 számból álló II.vh-s történet a frontraindulástól a halálig, nagyszerű számok, többféle stílusban...

6. szám:

7.szám:

Ez a 10.: Ne hagyj itt, testvér...