Re: nincs cím 2010. augusztus 23. 23:39 banyaiz Előzmény: #292940 Hobot szeretem főleg József Attila feldolgozásait. Off: Szevasztopolt elolvastam, tetszett. Megszereztem Vaskeresztet ígéretesnek tűnik. :D