Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #292940

Hobot szeretem főleg József Attila feldolgozásait.

Off: Szevasztopolt elolvastam, tetszett. Megszereztem Vaskeresztet ígéretesnek tűnik. :D