Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1511064 Macskaegér Előzmény: #1511043

Jó reggelt, sziasztok!

Pénteken nagyot ment a dax, az a hírtámogatás ma a múltba vész. Holnap jár le a határidő a tűzszünetre. Trump talán eldönti, mit is akar valójában Iránban.

23935-24180 között masszív támasz épült ki, ezt a sávot elsőre megállónak gondolom. Felfelé 24450-24520 sáv az akadály.

https://www.tradingview.com/x/HlM7uz1Y/


dax

#1511043 Lenthor Előzmény: #1511039

Javítsatok ki, ha nincs igazam! Abban az esetben, ha irreális emelkedés következik be, akkor a következő kereskedési napon viszaadja ezt a tőzsde.

dax

#1511039 Lenthor Előzmény: #1511034

Igen, igazad van. Az 5. hullám hasonló az első hullámhoz. Most már viszont elérte az első hullám méretét.

dax

#1511038 matgab Előzmény: #1511037

Meg hát az a némi semmiből előállított dollár mennyiség is mindig keresi a helyét.

Ezt megspékelve az algoritmusokat ugyanolyan módon használó algoritmus-brókerekkel meg azért van amplitúdó is rendesen.

dax

#1511037 Lenthor Előzmény: #1511033

A kereskedés régebben nem volt ilyen. Igaz, hogy akkor nem volt ennyi szélhámos politikus. Ráéreztek, hogy a tőzsdén lehet igazolt vagyont szerezni.

( Szijjártó amikor nem tudott elszámolni a vagyongyarapodásáról, azt mondta, hogy jól tözsdézett)

dax

#1511034 Macskaegér Előzmény: #1511030

Sziasztok, szép délutánt!

Köszönöm a remek gondolatok Lenthor! Mérete tekintetében az V hullám gyakran hasonló az első hullámhoz, ezen elv alapján még van lehetőség emelkedni. A napos rés aljáról fordult le idáig a dax. Még lehet USA csinál egy felhúzást.