Regisztráció Elfelejtett jelszó

NŐK & FÉRFIAK

Nők a zűrben

#1496723 matgab Előzmény: #1496722

Balekok, ha tettek volna a táskába egy pár női cipőt is, akkor nem felejtették volna kint az űrben.

Amúgy én az utakon régen abszolút nem voltam nőellenes, de amiket manapság a nők csinálnak az utakon , az katasztrófa, hogy milyen bénák. 40-50 méterről ki lehet szúrni, hogy melyik autókat vezetik nők. És nem azért mert óvatosan biztonságosan mennek, hanem mert nem tudnak parkolni, nem tudnak sávot váltani, nem érzik meddig ér az autójuk, pedig tele vannak érzékelőkkel. Többször bunkók , nem adják meg az elsőbbséget- gyalogosoknak zebrán sem! A másik az amikor akkor is megáll és elenged , amikor előnye van. De nem azért mert olyan udvariasak, hanem látni a fején, hogy fogalma sincs, hogy mit jelent a macisajt, vagy mi a jobbkéz szabály. Csak ha már mindenkit elenged, akkor már biztos mehet. De így , hogy elenged így is lassabban tudok átmenni a kereszteződésen, mert ugye én arra számítok, hogy el kell engedjem. Csak mikor látom, hogy megáll és fogalmatlan és biztos elenged, akkor merek én is elindulni...

Katasztrófa!

Női szereplők

#1496670 Koffein Előzmény: #1496668

A kvóta így adta ki... a nők erősebbek, mint a gonosz fehér férfi.. a színes bőrűek ffi-ak jók, gyengédek, alá vetik magukat a nők akaratának.. :)))

Volt egy ilyen amcsi haditengerészeti videó, katona nő vs ffi, elsőre kiütötte az ugyanolyan képzést kapott nőcit a ffi... ha belegondolunk, az ilyen filmek hatására gondolják a nők azt, hogy a ffi-akat legyőzhetik akár puszta kézzel is, de a valóság nem ilyen..

Mi értelme?

#1496211 TrendMan Előzmény: #1496210

Ez a május 16 kísértetiesen egybe esik az egyik apák napjával.

Mert úgy vettem észre, abból is van már legalább kettő.

Egyébként ezeknek a dolgoknak is van egy környezetvédelmi vonzatuk is.

Mi értelme?

#1496205 TrendMan

Most már van lánygyermekek világnapja is!

(Fiúgyermekek világnapja nem biztos.)

Ott tobzódik az összes ismerősöm a FB-on, nem győzik lájkolni.

Mi értelme van?

Van már gyermek nap. Ha tovább osztod, csak értéktelenebb lesz.

Miért kell mindent még tovább osztani?

És ki mondja meg eleve, hogy mikor van a fiúgyermekek világnapja?

„Pink education” jelenség

#1495600 TrendMan Előzmény: #1495597

Igen, hát a megoldáshoz úgy látom nem kerültünk közelebb és pl. az a szempont, hogy a férfi legyen legalább 180-190 cm magas még csak meg sem jelent itt.

Bagdy Emőkétől néha kiver a verejték, de itt mégis talán ő áll legközelebb az igazsághoz.

---

Egyébként lassan el kellene keverednünk odáig, hogy a társadalom boldogulásához már nem a nőket, hanem a férfiakat szükséges támogatni.

Mutasd a bankszámládat te disznó

#1495591 Koffein Előzmény: #1495590

Anyagias disznó lenne, meg amúgy is, a férfi dolga a nőt kényeztetni, eltartani... :P