Regisztráció Elfelejtett jelszó

NŐK & FÉRFIAK

elérte DiCaprio korhatárát :)

#1486621 TrendMan Előzmény: #1486620

A kora lineárisan változik és azt vallja, amit a pf-en olvastam éppen:

"A kulcs a fiatalok kezében."

Kommentár az Index elekt…

#1486043 TrendMan

Kommentár az Index elektromos kazán topikjából:

" Persze, tisztában vagyok azzal, hogy az éves igény az rengeteg dologból áll össze, pl. ami nem számolható vagy csak jó nagy szorzóval, az a 3 nő, akikkel együtt élek (asszony + 2 lányom van) :D"

buzi biza

#1485816 Fornit Előzmény: #1485656

Csak ennyit tudnék hozzátenni :)) (A megtekintés a youtube-on ra kattintva lehet csak megnézni)


buzi biza

#1485656 TrendMan

Nem értettem valamit az eredeti index-es hírben, de szerencsére a kurucinfó mindent tisztázott:

https://kuruc.info/r/4/247127/

Egyébként ilyen pároknál le vannak osztva a szerepek, ki a férj és ki a feleség? Vagy ez bemondásra megy?

Napi kétszeri szex segít megelőzni a fejfájást

#1485406 TrendMan Előzmény: #1485397

Már, ha az ember emellett még el tudja végezni a munkáját. ;-)

Éééés az átlagos időő pedííííg, aszongya hoooogy ... Hoppá!!!

#1446326 matgab Előzmény: #1446270

A közelmúltban egy indiai kutatócsoport sokat dolgozott azon, hogy az orgazmus eléréséhez szükséges időt kiszámítsa. Először egy elég ironikus következtetésre jutottak, ugyanis a megkérdezett nők többségéről kiderült, hogy az intim együttlétek során sosem élik át az elsöprő gyönyört.

A nyolc héten át tartó felmérésben összesen 645, 21 és 40 év közti nőt kérdeztek meg, 20 különböző országból (köztük Indiából, Belgiumból, Malajziából, az Egyesült Államokból és az Egyesült Királyságból). Olyan heteroszexuális hölgyeket vizsgáltak, akik átlagosan hét éve éltek komoly párkapcsolatban...


Na akkor nézzük csak:

Először is, azok a nők, akik átlagosan 7 éve párkapcsolatban élnek, azoknak sosem volt orgazmusuk... Kérdeztek volna olyanokat, akik max 3 éve vannak együtt! A 7 éves kapcsolatokban már jó, ha heti 1 szex van, nem biztos, h összejön 8 hét alatt.

Másrészt kíváncsi lennék azokra a 21 éves hölgyekre, akik már ennyi idős korukban 7 éve tartós párkapcsolatban élnek, dehát Indiában ezen nem kell meglepődni...