Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864961 Mr. 50% Előzmény: #864960

Valahogy rossz előérzetem van ma. Alapvetően bullishnak értelmezhető a piac, de mégis nem volt meg az az átfogó erő, hogy egyértelmű legyen. Attól tartok, hogy lesz egy fals kitörés felfele (mint ahogy reggel is volt) és onnan lebuckázunk 500 alá, talán 450 környékére.

dax

#864931 Lenthor Előzmény: #864925

Amire figyelni kell, ha "pillangó alakzat" lenne. Itt fordulhat:

--------------------------------------------------------

Lenthor Előzmény: #864912

Amire figyelni kell a napos Ichimokun!

Sok fontos jelzés jött össze:

1.) 12.755 felhő alja

2.) 12.830-12.888 felhő tető

---------------------------------------------------------------

12.720-nál már rezeg a léc.

Pillangó 1 - ugye 12.767 környéke

Pillangó 2 - lehetne 12.999, de 12.888 és 12.900 környéke is elég lehet.

dax

#864930 Lenthor Előzmény: #864853

Lenthor Előzmény: #864851

Hétfőn réssel felfelé várom a nyitást!

-------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok, jó reggelt!

A pénteki várakozásom teljesülni fog!

Eddig a Promthoz és a Futureshez képest több mint 200 pont.

https://invst.ly/srfc5


dax

#864925 Lenthor Előzmény: #864912

Amire figyelni kell a napos Ichimokun!

Sok fontos jelzés jött össze:

1.) 12.755 felhő alja

2.) 12.830-12.888 felhő tető

3.) Továbbra is érvényben van a "halálkereszt".

4.) Viszont elvékonyodott a felhő, tehát lecsökkent a felfelé haladás ellenállása. Könnyebben át tud menni a felhőn és ebben az esetben a "halálkereszt" is "aranykeresztté válhat.

5.) Ha visszapattanna a felhőről, akkor mehetne le a pillangó alakzat 11.841-hez.

Jövőhéten csak estefelé leszek!

https://invst.ly/srbzt


dax

#864911 Lenthor

Ha, pillangó alakzat lesz, (ehhez kellene, majd kis emelkedés után 11.481-ig lemehet) akkor is később komoly emelkedés előtt áll.

Ha, nem lesz pillangó alakzat, akkor komoly emelkedés előtt lehetünk.

Tehát a long, ha tartható, ha lemegy 11.481-ig, akkor nem érdemes veszteséggel zárni.

S&P500

#864879 Lenthor Előzmény: #864878
Lenthor Előzmény: #864851

Hétfőn réssel felfelé várom a nyitást!

----------------------------------------------------------------------

12.485 Futures zárás péntek 22 óra.

12.568 jelenleg weekend Germany 30

ami ugye nem jelent semmit, de hátha!

S&P500

#864878 Lenthor Előzmény: #864877

Nagyon egyszerű!

Ezekben az államokban sokkal több volt a levélben szavazó, mint máshol.

Teljesen törvényes és tudomásul kell venni, hogy amíg nem változtatják meg az állam választásokról szóló törvényeit, addig lehet levélben szavazni.

Két tagállamban a levél szavazatokat szavazás napja után 3 és 5 nap múlva is figyelembe kell venni, mert a posta hibája miatt nem lehet az állampolgár véleményét semmisnek venni.

Megint ez a törvény.

Trump felháborodásának köszönhetően, ezeket a szavazatokat félretették, amik november 3.-a után érkeztek be, hogy majd a bíróság dönt, hogy beszámítják vagy sem.

A tagállamok elnökei kijelentették, hogy a november 3,-a után beérkezett szavazatok érdemben nem változtatták volna meg a szavazás végeredményét.

Ami a lefontosabb!

Nekem bűzlik, hogy a hatalmon lévő, ha elveszti a választást, akkor csalást kiabál.

De, könyörgöm! Kinek a feladata és kinek van lehetősége a választás tisztaságának az ellenőrzése és felügyelete.

Persze, hogy a hatalmon lévőnek!

Ha, mégis lett volna csalás a választásokon, akkor az állami vezetők a legfontosabb állami feladatukat a választás tisztaságát nem tudták szavatolni, tehát ebben az esetben is alkalmatlanok az állam vezetésére.