13500 körül van egy
Lassan befejeződik az ék. Ha innen kitörne felfele, akkor hol lehetne a teteje? Van valami betöltetlen rés?
Szerintem egy mélyebb korrekció kezd előkészülni. Mondjuk rá is férne a piacra. Tippem, egy héten belül 12500 körüli szint lesz az alja.
Sziasztok, jó reggelt!
Vagy zászló, vagy háromszög épülhet!
Ha hsz. akkor talán elég lehet a 12.960-13.000 alj!
Viszont ehhez le kellene törnie: 13.090-13.100-at.

Azért ma délután 16 óra után nem mozgatják olyan fürgén, mint tegnap 12:45-től. Az algok vagy 22 óra után beejtik vagy viszik feljebb 13230 fölé.
Ha ebből tényleg zászló lesz, akkor itt újabb 600-800 pont emelkedést fogunk látni.
Mindent észreveszel és azonnal reagálsz. Így "könnyű" daytrede-elni. :-)
Én most zártam a longjaim és nyitottam shortot. tettem feljebb stopot.
Köszönöm a tökéletes válaszod. Ez a baj a "b" hullámmal, így most nem merek rá shortot nyitni.
Most, hogy a SPuri indexet ismét felhúzták a napi mélypontról én azt mondanám, hogy holnap megy felfelé.
Igaz ezt a mai zárás még felülírhatja.
Az rendben van, hogy majd megyünk az "5". hullámban, de még a 4. hullám a kérdés.
Szerintem igen. Egy 13500 szint még a héten egy felszúrással nem lehetetlen.