
Jó reggelt, sziasztok!
Kíváncsi leszek , hogy milyen olyan hír jöhet ki, ami felvinné a grafikonod szerinti irányba az indexet...
Sziasztok, szép délutánt!
Köszönöm az információkat és a chartokat Lenthor!
Elkerülhetetlennek nevezte az Egyesült Államokkal vívott háború folytatását kedden Mohammed Dzsafar Aszadi, az iráni fegyveres erők vezérkara, a Hatam al-Anbijá egyik vezetője.
Az Egyesült Államok teljes megadást követel tőlünk, az iráni nép azonban sosem fog kapitulálni (...) Márpedig megadás nélkül a háború elkerülhetetlen; így hát várjuk a háborút és nem félünk "
Aszadi leszögezte:
azt üzenjük, hogy ha már nem maradna semmink, majd kövekkel harcolunk Amerika ellen".
Elkerülhetetlennek nevezte az Egyesült Államokkal vívott háború folytatását kedden Mohammed Dzsafar Aszadi, az iráni fegyveres erők vezérkara, a Hatam al-Anbijá egyik vezetője.
Abban az esetben, ha felérünk 25.507-re, akkor onnan lehetséges egy visszatesztelés.

Trump felelősségre vonta Netanjahut – számon kérte, hogy magyarázza el, mit csinál most, mert nem érti, mi célja van a mostani műveletnek.
A beszélgetés alapját az adta, hogy Izrael a hétvégén kiterjesztette libanoni katonai műveleteit és Netanjahu parancsot adott a főváros, Bejrút bombázására. Irán emiatt megszakította a béketárgyalásokat az Egyesült Államokkal.
Az amerikai elnök „kibaszott őrültnek” nevezte Netanjahut a telefon hívása során. Megmentem a segged. Mindenki utál téged. Mindenki utálja Izraelt emiatt”. Trump megvádolta az izraeli vezetőt hálátlansággal is – azt mondta neki, kizárólag neki köszönheti, hogy nincs még börtönben.