Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#1511768 matgab Előzmény: #1511764

Kíváncsi leszek , hogy milyen olyan hír jöhet ki, ami felvinné a grafikonod szerinti irányba az indexet...

dax

#1511716 Lenthor Előzmény: #1511715

Elkerülhetetlennek nevezte az Egyesült Államokkal vívott háború folytatását kedden Mohammed Dzsafar Aszadi, az iráni fegyveres erők vezérkara, a Hatam al-Anbijá egyik vezetője.

Az Egyesült Államok teljes megadást követel tőlünk, az iráni nép azonban sosem fog kapitulálni (...) Márpedig megadás nélkül a háború elkerülhetetlen; így hát várjuk a háborút és nem félünk "

Aszadi leszögezte:

azt üzenjük, hogy ha már nem maradna semmink, majd kövekkel harcolunk Amerika ellen".

dax

#1511715 Lenthor Előzmény: #1511702

Elkerülhetetlennek nevezte az Egyesült Államokkal vívott háború folytatását kedden Mohammed Dzsafar Aszadi, az iráni fegyveres erők vezérkara, a Hatam al-Anbijá egyik vezetője.

dax

#1511696 Lenthor Előzmény: #1511695

Trump felelősségre vonta Netanjahut – számon kérte, hogy magyarázza el, mit csinál most, mert nem érti, mi célja van a mostani műveletnek.

A beszélgetés alapját az adta, hogy Izrael a hétvégén kiterjesztette libanoni katonai műveleteit és Netanjahu parancsot adott a főváros, Bejrút bombázására. Irán emiatt megszakította a béketárgyalásokat az Egyesült Államokkal.

dax

#1511695 Lenthor Előzmény: #1511694

Az amerikai elnök „kibaszott őrültnek” nevezte Netanjahut a telefon hívása során. Megmentem a segged. Mindenki utál téged. Mindenki utálja Izraelt emiatt”. Trump megvádolta az izraeli vezetőt hálátlansággal is – azt mondta neki, kizárólag neki köszönheti, hogy nincs még börtönben.