Sziasztok!

Sziasztok, jó reggelt!
Sziasztok, szép estét!
Lehetséges, hogy egy "zászló" alakzat lesz?
Jó lenne, ha az ár innen 25,125-ig emelkedne, majd újra leesne.

Sztiasztok, jó reggelt!
Látok esélyt arra, hogy felmehet 25.000 környékére, esetleg 25.125-re, majd elindulhatna lefelé 24.537 (50%) vagy 24.324 (61.8%)-ra. Nálam az a shortos verzió.
