
Az amerikai hadsereg tüzet nyitott kedden egy iráni Sahíd–139 drónra az Arab-tenger felett, miután az veszélyesen megközelítette az USS Abraham Lincoln repülőgép-hordozót
Ha a 3. hullám után kész a 4. hullám, akkor szerintem mindenidők legrondább A-B-C hulláma volt.
A "C" hullám általában a leghosszabb.
1 ideje az van,hogy szépen csinálja az elliott hullámokat,aztán hirtelen mindent "elrontanak".
trampli maffiája ...
Jó reggelt, sziasztok!
Nagy erővel robog, réssel fel.
https://www.tradingview.com/x/exg4sAle/
ezen gondolkodom..
Nagyon nagy a bizonytalanság.
Lehet még a WXY, ahol az "X" nem sért szabályt, ha egy kicsit magasabbról fordul lefelé.

Akárhogy próbálom elemezni a DAX mozgását, mindig arra a következtetésre jutok, hogy a 4. hullám "C" hullámát építjük. A "C" hullám öt hullámból állhat. Megcsináltuk belőle az "i" és ma a "ii". hullámot.
Holnaptól indulhatna lefelé a "iii". hullám.
