Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

matgab Előzmény: #878691

nyomorek egy szar ez a tippmix, a magyar gol utan be akartam lepni es fogadni az angol gyozelemre, de a szerencsejatek-ba hiaba lep be az ember, onnan atmenve egy masik jelszoval enged csak be, amire nem emlekeztem. Kertem uj jelszot 5 perc mig megkuldik az uj jelszot. Meg kell adni azonnal uj jelszot, de nem irjak ki hogy hany karakter, milyen karakter kell, csak hogy nem megfelelo. Aztan nagy nehezen beleptem, mobilon szar a menuje, megkerestem a meccset- ez sem annyira egyszeru, millionyi mas meccsen porget az ember keresztul abban a hitben hogy hatha az elejere teszik a listanak. Aztan megkeresem a fogadast, megtennem hibauzenet nem fogadja el, miert? Megteszem kevesebb penzzel, azt sem fogadja el. Kilepek megnezem mennyi penz van rajta. Francba keves, de mindegy ,all in. Elkezded atirni a korabbi fogadas osszeget, akkor torli a korabbi szamot ha nyomsz egy entert. Ujra beirom, nem fogadja el szabadrugas. Ujra beirom ….porog porog porog a visszaigazolas amig porog addig bekapjuk a kurva angol golt …

1.75 -os odds helyett mar azt mondja nem megjatszhato. 1.24 a kovetkezo odds… :(((

Nemzeti ontudattol vezerelve megtettem ezt is. Tuti dontetlen lesz!