Regisztráció Elfelejtett jelszó

érdekes

walex Előzmény: #871321

Mi van, rátapintottam a lényegre (oltás előtti tesztelés hiánya)? Magyarázod a megmagyarázhatatlant.

Tudod, Budapesten kívül él még 8 millió ember vidéken. Aki mostanában tömegközlekedést használ, annak gratulálok, 19-re húz lapot, aztán vagy bejön vagy nem.

Oltópontokon több embertől hallottam már, hogy milyen körülmények várták őket. Voltak, akik gondolkoztak és az összezsúfolt tömeget látva inkább visszafordultak. De olyan pontok is vannak (talán ebből van a több) ahol figyelnek arra, hogy ne legyen tömeg. Ezért se értem, hogy miért nem lehet mindenhol erre odafigyelni, a fertőzés melegágya, ha nagy tömeg jön össze. Ez az egyik gyenge pont, ahol nincs megoldva az, hogy ne legyen pl. 15-20 ember összezsúfolva kis helyen. Ha ott van fertőzött, akkor jó eséllyel többen elkapják és megvan a baj, ha ráoltanak.

És igen, oltás előtti teszteléssel ki lehetne szűrni a fertőzöttek egy részét, ha lenne rá szándék, akarat, mert úgy látom, pénz az van dögivel, ha belefér pl. egy 70 milliárdos KDNP vadászkiállítás és egy kínai egyetem brutális áron.