Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

TrendMan Előzmény: #866795

Sorry, de ez nem a nyomorról mond el valamit, hanem a környékbeli pénzkiadó automaták feltöltéséről.

Akinek nincsen lovettája, az nyilván nem vásárol se ott se máshol.