Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #865609

Az mennyiben fogja a DAX indexet befolyásolni, hogy nem 30 hanem 40 cég lesz benne? Logika szerint ez felfelé élénkítheti a forgalmat. Szerinted?