Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Mr. 50% Előzmény: #865607

Szia Lenthor, jJó reggelt!

Nem túl erős a reggeli piac. Megyünk egy kicsit lefele korrekciózni, vagy eloldalazunk USA nyitásig és onnan fel lesz az irány?