Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax Vs. Gold

Lenthor Előzmény: #865566

Te megbízol egy olyan fizetőeszközben, ahol a kibocsájtó egy ismeretlen (fórumos nevén Satoshi Nakamoto)!

Bármelyik állam beavatkozhat (már USA próbálkozott is vele)

Nekem egy kicsit a piramis játékhoz hasonlít.

A név nélkül a csúcson lévők, ha veszélyt éreznek, akkor kiszállnak az alattuk lévők meg kénytelenek lesznek a veszteséget elkönyvelni.