dax
JackOne Előzmény: #865532Szia Lenthor!
Én ugyan ezt a mozgást várom le 12300 környéke és onnan ki 14700 körül ...nov. 20-i képen zöld nyilakkal jelölt célárak.
A kérdés ha már ketten látjuk még hányan látják-:) ...tehát biztos hogy erre és arra megy a piac...?-) ..be jó lenne-:)
Abban bízom hogy Te is így látod-:)))