dax
Lenthor Előzmény: #865051Még 12.714-12.761 jó lenne!
De, ha emelkedni akar, akkor gyorsan le kell tudni ezt a szintet, mert 12.900 felett csak bullish a DAX!
Viszont, ha "iv" hullám, akkor annak a-b-c hullámoknak kell lennie vagy háromszögnek.
Ha a-b-c, akkor idáig tartott az "a" , jöhetne fel a "b", majd le a "c"
Talán:
