Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #865051

Még 12.714-12.761 jó lenne!

https://invst.ly/srxeu

De, ha emelkedni akar, akkor gyorsan le kell tudni ezt a szintet, mert 12.900 felett csak bullish a DAX!

Viszont, ha "iv" hullám, akkor annak a-b-c hullámoknak kell lennie vagy háromszögnek.

Ha a-b-c, akkor idáig tartott az "a" , jöhetne fel a "b", majd le a "c"

Talán:

https://invst.ly/srxml